Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen állitások vannak a...

Zolííka kérdése:

Milyen állitások vannak a világvége katasztrófáknak? ( földrengés, árviz, stb. )

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
van egy film maják naptára szerint 2012 dec nem tom mikor lesz világ vége abba benne van hogy mi lesz
2011. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 haggyámán ***** válasza:

Ami persze légből kapott ötlet. Hidd el, én se vagyok túl idős, de már 3 megjósolt világvégét túléltem, meg nagyjából ugyanennyi világháborút (az első kettőt nem számítva ezek közé).


Amúgy meteorzápor, napkialvás, fekete lyuk, vulkánkitörés, szökőár, nukleáris tél, szárazság. zombik. Hirtelen több nem jut eszembe.

2011. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg:

[link]


Ami itt nincs leírva, az nincs is.

A maják meg nem jósoltak világvégét. Él még néhány belőlük, és megkérdezték őket.

2011. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A Bibliában a Jelenések könyve(utolsó fejezet) végig a világvégéről beszél. Kicsit nehezen értelmezhető, de azért értelmezhető. És bizony igaz lesz. Ha érdekel, olvass bele.
2011. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam h a 2012es világvége elmarad. Majd 2036-ban lesz mikor a Niburu vagy melyik meteor becsapódik a földbe és végtelen sötétség lesz.
2011. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 omg7 válasza:
0%
Elméletileg a Nap 7 év alatt fokozatosan erősödik, és újabb 7 év alatt fokozatosan gyengül.. a tudósok a fokozatos erősödésnek az utolsó évét 2012-re számítják, mivel ekkor lesz a legerősebb a napkitörések száma és aránya, a már alapból elcseszett ózon rétegünk nem bírja a "gyűrődést", és ez által Világvége lesz...
2011. dec. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Újév napját ünnepeljük. Mindenki örül, vigad, pedig sok ember számára ez az év a halálának éve lesz. Bármelyikünk köztük lehet, ezért úgy kell élni minden napot, mintha az utolsó lenne. Megbecsülni minden percét, minden pillanatát - mint ahogy az is! - ajándéknak tekinteni.

Így bármikor is lesz a világ vége, ha addig teljes életet éltél, már nem veszítesz semmit.

2012. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
van rá esély hogy napkitöréstöl a muholdak megsulnek+a mágneses mezönk elgyengul ezért Kosza áramok keletkeznek amiknek hála nemlesz áram 4-10 évig :) egyébként erre ténleg van esély nem kamu:)
2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Üveges válasza:
Tudtommal biblia szerint lejön az égböl a halál és 3 csávó
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

1961 be, mikor a dátumot a feje tetejére állítva is 1961 volt, akkor is beszéltek róla, meg az ezredfordulón is, még sem jött el.

Az nem úgy megy mint a primitív Mayák okostojása jósolgatta 5000 évvel ezelőtt.

Földrengések, árvizek, lakástüzek áldozatainak akkor és ott van világvége.

A Nap még ugyan olyan melegen süt, a hold még végzi a dolgát, be-be világít az ablakokon, a csillagok ragyognak na esik, ha fúj, de még nappal is, csak akkor a világos miatt nem látjuk.

Ne félj a világvégétől, mert akkor nincs értelme az életednek.

Él optimistán, tervezz évekre nyugodtan.

Ha vigyázol magadra semmi baj nem történhet.

2012. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!