Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a Shimejimet?

Figyelt kérdés
RAR formátumban nem engedte meg letölteni csak ZIP formátumban, de hiába várok fél órát nem nyitja eg, ez miért van?
2011. dec. 30. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell nevezned 3 file-t egy japán szövegre.amit megtalálhatsz a neten :) Ott részletesen leírják hogyan kell. Nekem is most itt mászkálnak a kijelzőmön :D
2012. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, linket tudnál küldeni? :D
2012. ápr. 23. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze , remélem tudsz angolul :D De egyszerűbb ha bemásolom :)


OK, so what you have to do to get it to work:

Unzip the .zip file that you've downloaded and unzip it to your desired location. Now, open up the folder. Go into the folder called "conf". In there you will find a file called "10". Rename it "行動". And there's another file called "43". Rename that one "動作". And it should work!


Szóval ki kell csomagolnod a zip file-t , de ez nem mindig szükséges. Ha megnyitod kell lennie egy mappának aminek a neve "conf" . Abban lesz egy olyan file , ami azt hiszem 10 megabájtos , vagy a nevében van egy 10-es szám és azt át kell nevezned erre: 行動 A másiknál ugyan ez,csak nem 10,hanem 43. Ezt erre nevezd át: 動作

Ez után már elvileg meg tudod nyitni :) a "conf" mappán kívül elvileg lesz egy shimeji.exe , azzal tudod megnyitni.

Sok szerencsét! :) Ha kérdésed van, szólj

:D

2012. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, most már nekem is itt mászkálnak ^.^
2012. ápr. 29. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült ^^
2012. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!