Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy elég érdekes kérdése...

Uchihagyerek kérdése:

Lenne egy elég érdekes kérdésem! Emberfeletti reflexek? Lent!

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy emberfeletti reflexeim vannak, melyek többször előjöttek. Pl.: Gépezés közben hátam mögül fejbe akartak dobni labdával, amire nem is gondoltam... egyszer csak azt veszem észre, hogy a kezem felemelkedik és elkaptam a labdát... A HÁTAM MÖGÜL!!!! Annyi csak a probléma, hogy nem én irányítom ezeket a reflexeket, hanem ritkán és maguktól mutatkoznak... Nem tudna valaki segíteni, hogy hol tudnám megtanulni használni??? Komoly válaszokat kérek, nem kamu ESKÜSZÖM!!!
2011. dec. 28. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor talán valami keleti harcművészetet kellene tanulnod. Ott hasznát veszed az ilyeneknek.


Amúgy tök jó, hogy ilyeneket tudsz.

2011. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
épp ez a baj, hogy nem tudom használni, csak néha előjön magától :/ nagyon ritka.. am ezen gondolkoztam is, mert egyszer "harcban" is előjött (harc alatt annyit érts, hogy ecetfa ággal csapkodtuk egymást XD) csak de jó lenne ha tudnám irányítani *w*
2011. dec. 28. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. Hát én változatlanul a keleti filozófiákhoz és kultúrákhoz köthető dolgokat javaslom. Ott igazán értékelik ezeket a dolgokat, és kifejezetten fejlesztik is. Pl. harmadik szem használata (bár ez más), vagy harc csukott szemmel meg ilyenek.

Jobb nem jut eszembe, az európai ember túl szkeptikus az ilyenekhez, ezért nem igazán tudok ehhez kapcsolódóan mást mondani. Kivéve talán a CIA-t, de az meg nem európai ugyebár. :-)

2011. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiterjedt periférikus látásod van, ez nem természetfeletti képesség. Az agy sok olyan információt befogad, ami nem kerül a tudati szinten feldolgozásra. Ez lehet illat, kép, hőmérséklet-változás stb. Ezért cselekszel "reflexből", mert nem tudatosan észlelsz, hanem periférikusan.
2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt elmagyaráznád érthetőbben egy kicsit? bocs de nem igazán értem az ilyen szöveget ><
2011. dec. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!