Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért történik ez?

Mért történik ez?

Figyelt kérdés
Olyan van,hogy van 2 baratnőm, mind2vel nagyon jóba voltam,de az egyikkel egész kicsi korunktol kezdve a legjobb baratnők voltunk.Mi 2en mindig mindent meg osztuttunk egymással,nagyon jó baratság volt.Ahogy idősödtünk,mindig vissza hallottam,hogy nagyon rosz dolgokat mondott rollam és amikor képbe jött a 3dik lány ,vele is nagyon joba voltam,aztan ők 2en kezdtek el intenzivebben baratkozni.Szó nélkül ott hagytak a bulikba,el mentek máshova,mindenért én vagyok a hibás..Megsem hallgatnak.De,ha nincsennek ott egymasnak jo vagyok én is .Én csak tanácsot szeretnék kérni,hogy hogyan viselkedjek velük,hogy ez meg valtozzon,vagy,hogy találjak egy igaz barátnőt,mert igy nagyon magányosnak érzem magam?'
2011. dec. 28. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Őket rúgd ki és keress másikat. De gondold át, hogy mivel riaszthattad el őket, és ezeket változtasd meg.
2011. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, velem is ez van. De komolyan. Régen nagyon jó barátok voltunk így hárman. De kb. 2 éve nem nagyon vagyok velük jóban, mert mindig kibeszéltek. Mikor elhidegültünk egymástól akkor nagyon rosszul éreztem magam, úgy éreztem, hogy nincs senki, akiben komolyan megbízhatnék, nincs egy barátom sem. Nem sokkal azután összebarátkoztam egy olyan lánnyal, aki eddig nem bírt engem. Napról napra egyre jobban megismertük egymást, és arra az is kiderült, hogy ő vele is szinte UGYANEZ történt. Tehát azóta nagyon összebarátkoztunk, és teljesen megbízunk egymásban. Szóval magasról lesz*rom azokat libákat. Utálom őket: pl.: mikor jártam egy fiúval, az egyik liba még ráhajtott. xD Alig tudtuk lerázni, mikor együtt voltam vele, mindig odajött hozzánk, és nem hagyta a barátom békén. Vagy pl.: a mostani barátnőmnek is kibeszélt engem, de ő persze nem hitte el (ilyen egy igazi barát :D). Egyik nap jól kiosztottam azt a csajt, és azóta a két liba egy szót sem mer rólam szólni... Tudod, ezt a sztorit csak azért mondtam el, ha lásd, nem te vagy az egyedüli, akivel ilyenek történnek. Ilyenek mindig is lesznek az emberek életében. De nem kell velük barátkozni, úgyis találsz majd egy olyan igaz barátot, aki sosem árulna el téged. A tanácsom az, hogy egyszerűen hagyd őket békén, amíg nem csinálnak veled semmi rosszat (pl.: nem beszélnek ki). Nyugodtan merj mással barátkozni! Ne emészd magad azon a két libát! Ha találsz egy igaz barátot, ő nem fog téged kibeszélni, és kiáll melletted. (Előfordul, hogy a barátokból lesznek az ellenségek, és az ellenségekből lesznek a barátok! :) ) Hidd el, tapasztalatból beszélek. :)
2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Most sokkal könnyebb:D
2011. dec. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!