Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért történik mindig ez?

Mért történik mindig ez?

Figyelt kérdés
Egyszer vacsora után unokatesómmal untuk magunkat és csak néztük egymást és azt találtuk ki, hogy vizet veszünk a szánkba és úgy nézzük egymást, hogy közben valami vicceset csinálunk. Ennek az volt a lényege, hogy ki bírja tovább röhögés nélkül. De mi addig se jutottunk el hogy egymásra nézzünk mert már akkor röhögő görcsöt kaptunk amikor a szánkhoz emeltük a poharat. Máskor ugyan ez történt csak nem akarattal hanem éppen egyszerre ittunk és akkor is elkezdtünk röhögni, és azóta ha meglátjuk egymást ivás közben elfog minket a röhögő görcs. Hogyan lehetne erről "leszokni"?
2010. márc. 27. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek a sivatagba 1-1 deci vízzel majd ha 3 óra hosszát sétáltok igyátok meg a vizet. Sztem nem fogod kiköpni te se és un. tesód sem :) sok szerencsét xDDD
2010. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vagyok az unokatesó:) ez a sivatagos jó ötlet. de ennek van valami tudományos oka?
2010. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha kiszáradsz akkor sztem nem a poénon lesz a hangsúly, hanem hogy folyadékhoz juss...xDDD
2010. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD
2010. márc. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!