Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek rá, hogy mit...

Hogyan jöjjek rá, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek voltam olyan hülye és megírtam, hogy belé vagyok zúgva. Nagyon szépen megkértem, hogy ne mondja el senkinek. Azt válaszolta, hogy "Nyugi a számon 1000 lakat van. :)", és azt szeretném megtudni, hogy mit érez irántam. Ezt hogyan tudhatnám meg? Kérem szépen normális válaszoat írjatok!
2011. dec. 28. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is szeretne, akkor mondta volna, vagy visszajjelezte volna, ezért szerintem nem nagyon jössz be a srácnak, de nem is akart megsérteni. Vagy mondott valami? Mert azt jó lett volna ideírni :D ennyiből senki sem tudhatja biztosan.
2011. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :/
2011. dec. 28. 10:18
 3/5 anonim válasza:
írsz neki egy SMSt h:"bírom a burád, és te az enyém?",ez lényegre törő nem félreérthető:D
2011. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! :D
2011. dec. 29. 23:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen utolsó! Kiderült, hogy ő is szeret engem!!! :D
2012. jan. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!