Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már pártfogód?

Volt már pártfogód?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és pártfogóhoz kell járnom 1 évig.

Oda majd akkor mehetek amikor én akarok?

Mit kell majd ott csinálnom?



2011. dec. 27. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
????
2011. dec. 28. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
De ott mit fogtok csinálni azzal a pártfogóval? Ezt én se tudom, hogy mi lehet, én is kíváncsi vagyok erre.
2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

betöltöttem a 14et azóta folyamatosan volt,épp tavaly novemberben járt le az utolsó.

Röviden annyi hogy életed része,akármi történik veled jó vagy rossz azt mind vele beszéled meg,akármit,új munkahely,iskolai gondok,családi ,magánéleti történések (ha akarod,ha együtt működsz a pártfogóval), akik problémásabbak általában heti 1x kell járni de láttam már olyant aki 2 hetente vagy havonta járt,de néha el is megy hozzád látogatóba,megnézni hol élsz,hogy élsz,kikkel élsz, szóval teljesen beépül az életedbe.

2011. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja 25/f voltam
2011. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úristen!
2011. dec. 31. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM:O
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Niky 23 válasza:
hello nekem is pártfogóhoz kell járnom de nem tudom hogy hogy is van ez most akkor nekem kell pártfogót keresni vagy ő keres meg engem?? segitsetek lécci...
2013. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!