Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Alul részletese...

Mit csináljak? Alul részletesebben

Figyelt kérdés

Tegnap apát észrevettem, hogy a gépén szexfilmet néz, gondoltam belesek. Mikor elment dolgozni, odaültem a gépéhez, és bekapcsoltam. Éppen egy olyan film ment, mikor a néni nyalta a bácsi popsiját. Nagyon furcsa volt. Már kipróbáltam a maszturbációt, de jobbat szerettem volna. Azaz ezt kipróbálni, de mivel még kicsi vagyok, és nincs barátnőm, ezért más milyen módhoz kellet folyamodnom. Szerencsére van egy kutyánk, Lessie, akit megpróbáltam rávenni, hogy nyaldossa a popsinyílásomat. Nem akarta, megértettem, mert előtte kakiltam egyet. Tudtam, hogy anyu tegnap volt a Tescoban, és vett nekem nutellát, a kedvencemet. Fogtam azt, és azt gondoltam, hogy kicsit bekenem a popsimat, és mivel Lessie szereti a nutellát, ezért ezt is szeretni fogja. Sikerült is, de rossz vége lett. Apu hazaért, és benyitott. Látta, hogy a kutyusunk éppen nyalja a popóm, és nutellával bevolt kenve, amit szerintem kakinak nézett. Én rosszul lettem, apu meg majdnem elájult, odajött anyu. Kérdezett, hogy mivan, miért csináltam ezt. Azt válaszoltam, hogy éppen apu játékait néztem, mikor éhes lettem, hoztam nutellát, és leejtettem a székre, a kutyus meg elkezdte nyaldosni. Anyu valamennyire elfogadta az indoklást, de nagyon furán nézett rám. Apu elájult, és a mentőknek kellett elvinni. Nem is merek a szemébe nézni.

Ma reggel meg éppen a Karácsonyra készülődtünk, és ahogy szoktam nutellás kenyeret ettem, amit észrevett a kutyánk, és azonnal átugrott az asztalon, szájába a nutellás kenyérrel, és nekiugrott testvéremnek, aki nutellás lett mindenhol. Elkezdte őt is nyaldosni Lessie. De ezelőtt elment anyu apáért a kórházba, szerencsére nem lett semmi baja. Mikor megérkeztek azt látták, hogy testvérem fehérneműben, és én törölgetem le róla a nutellát, Lessie meg nyalja a lábát. Na ekkor lett rosszul anya, és megint apa. Azóta nem nézek a szemükbe, bezárkóztam a szobámba, és félek, mit csináljak, kérlek adjatok tippeket nekem és testvéremnek. Mit csináljak?

12/F , 15/L



2011. dec. 25. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nem azt mondom ,hogy mond el az igazat mert hülyének néznek ,ez kicsit durva szerintem ,még az ötlet is ,de ami tesóddal történt arról elmondhatod az igazat mert abban nincs semmi szégyelni való. Viszont sajnos a tiedre nem tudok mit mondani szerintem mond azt ,hogy leesett a kenyér a székre és véletlenül beleültél és éppen lemosni indultál a fürdőbe .
2011. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ezt már láttam,másik változatban.akkor a kutya bimbó volt és meg akarta dugni a nutellával bekent seggű egyént.csúnya vége lett a mesének
2012. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!