Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez amikor próbálok...

Miért van ez amikor próbálok feltenni tampont? FONTOS!

Figyelt kérdés
szóval próbálom felnyomni kb 0.5 cm-re sikerül de utána ilyen ellenállást tapasztalok.néha már az elején is. miért van ez?mit nem csinálok jól?
2011. dec. 24. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

na de kérem,emberek lennén vagy mi a pi csa,ott a szülő kérdezd meg.

nehogy már én okádjak itt a gyakorikérdéseket olvasva.

az egy dolog hogy bármit lehet kérdezni de legyen már annyi eszed hogy szabályozod magad.

még jó hogy nem evésközben olvasgattam ép a kérdésedet.

2011. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
KOMOLYAN MONDOM NEHOGYMÁR ERRŐL VITATKZOZZUNK FELTETTEM EGY KÉRDÉST BASSZUS ÉS FONTOS H VALAKI IRJON MÁR !
2011. dec. 24. 19:10
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

annyira azért nem fontos az ha még most sem kérdezted meg anyucit.

egyébként meg használd tovább a betétet és ha legközelebb a nőgyógyászodnál jársz kérdezd meg őt erről a tampon dologról.

2011. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nah ugy tunik paran felnek a punciktol. Teny h a kategoria mellement de mindegy.


Olvastad a leirast ami a dobozban van?

Kicsit probald meg mas iranyba nyomni, mert lehet hogy nem a huvelyedbe iranyul hanem a falanak es azert erzed ugy h egy kicsi utan kenyelmetlen.

Nekem tinikent ez valt be. Ha ellenallasba utkozol probald picit masabb iranyba.


21/N

2011. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Öröm nézni az ilyen segítőkész embereket, karácsony táján. Arra nem gondoltok, mi van ha már nincsen anyukája?
2011. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 fúróferkó ***** válasza:
Szegény kislány,tényleg bajban van,ha sok nő segítsége nem jó neki.Én segítenék szívesen,van a garázsban szerelőakna,fölé állsz és semmi perc alatt behatárolom a hibát.
2011. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ma 21:09 arra nem
2011. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!