Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért fáj ha tampont próbálok...

Mért fáj ha tampont próbálok feltenni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve menstruálok,mindig csak betétet használtam. Nyaraláskor próbáltam ki először, de még félig sem tettem fel,már fájt. Nem is mertem próbálkozni azután..Pedig szeretnék uszodába menni...Mi lehet a gond? 14/L
2009. okt. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig próbáld ameddig nem sikerül. Pl. a legkisebbet kistükörrel ráérősen. Valószínűleg a szög nem jó, vagy nagyon izgulsz közben.
2009. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nos,nekem úgy sikerült,hogy - természetesen mini tamponnal - mély levegőt vettem,nem gondoltam rá,hogy most mi lesz.Aztán egyik lábam a wc-n volt a másik a földön,és lassan felfelé és egyben picit hátrafelé toltam.Első két alkalommal nekem sem sikerült!Aztán már igen(:

Az,hogy sikerül-e a tampont feltenni attól is függ,mennyire van meg.Ha a vége felé vagy akkor már nem annyira nedves a hüvely,ezért is lehet nehéz feltenni.

A lényeg,hogy lazulj el,különben nem fog menni!

14,5/L

2009. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne görcsölj, menni fog az! a legerősebb napokon próbálkozz, akkor könnyebben felmegy. ja és persze mini tamponnal.

amúgy a fürdés tamponnal sem ajánlott, a fertőzések miatt.

sok sikert.

2009. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉS akkor szerinted hogy úsznak, fürdenek, nyaralnak, pancsolnak a nők? jesszus.
2009. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy a legjobb, hogy félguggolásban helyezkedek el, mint amikor egy nyilvános wc fülé guggolsz!

És ne görcsölj, ami bement az ki is jön onnan :D

2009. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy nem lehet úgy fürdeni, hanem hogy nem ajánlott!
2009. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Amit sokan nem tudnak, hogy a hüvely nem egyenesen hanem hátrafelé megy. A másik, hogy mikor próbálkozol, akkor picit nyomjál ugy, mintha pisilni akarnál, akkor ellazul a hüvelybemenet és könnyebb felhelyezni. Olyankor próbáld elöször, amikor elég erös a vérzés, mert az sikosit és könnyebb.
2009. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a gond h görcsölsz. automata összeszorítod az izmaid amikor érzed h vmi "idegen" közeledik oda be. na erről kéne vhogy leállnod, és minden jólesz
2009. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja ja lazulj el..szerintem a legkönnyebb póz : felteszed azt a lábad pl a kádra,amilyen kezes vagy és és mikor már feltetted a lábad nyúlj be a combod alá és úgy tedd fel a tampont..húú remélem érthető :) ha nem akkor szólj és megprübálom elmagyarázni másképpen
2009. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... háát még próbálkozok..
2009. okt. 30. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!