Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen "gazdag"cég a Tescó?

Ilyen "gazdag"cég a Tescó?

Figyelt kérdés
December 21-én este fél nyolckor az Aréna Tescóban,a "halas"pultnál kértem (volna)4 kg pontyszeletet.A legnagyobb meglepetésemre közölték,hogy nincs, és ma már nem is lesz.Bár három eladó unatkozott a falat támasztva,az akváriumban vagy 150 ponty ficánkolt,de halat már estére nem bontanak,karácsony ide vagy oda.Meglepődtem bevallom őszintén...
2011. dec. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a "gazdag" Tescon múlott, hanem ez a magyar mentalitás, beállítottság.


Egy másik példa: nézd meg akármelyik magyar útépítkezést, és számold össze, hányan vannak azok, akik effektíven dolgoznak is, és hányan, akik csak állnak a s.egg.ket vakarva..


Na, erről van itt szó..

2011. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél máshova

(Halat viszonylag sok helyen lehet kapni)

2013. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos elfogyott
2013. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyél pl. ilyen félkész (hal)rudakat

Van sokféle (tőkehal/pisztráng)

2013. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még tengeri lazac is előfordul
2013. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De hulye egy kerdes ez fiam...


A halas pult hamarabb zar.

Nem a magyar mentalitason mulik.


Pl. a londoni ASDA-ban hiaba hisztiztem volna 500g kolbaszert a huspultbol a ca. 20 fo arufeltoltonek, nem kaptam volna mert ki volt irva h az a pult zarva. Puszi. Mondjuk ideiglenes zarasnak irtak, de na tudom h sajnos nem azt jelenti miutan 15 perc keringes utan visszaterve szinten az a tabla fogadott, na meg az ilyen pultokay hamarabb zarjak...


Ez van, remelem nem volt tulsagosan megrazo elmeny, mondjuk szerintem egy kerdest is kar volt rapazarolni.

De hogy valaszoljak is ra, igen, a TESCO rohadt gazdag ceg, azt is xarjak le hogy naponta tobbezer forint arut lopnak ki belole, mert bele van kalkulalva a bevetelbe a veszteseg... na meg anno unnepnapokkor is siman nyitvatartottak, hiszen rohogve kifizettek a szazezres-milliow penzbirsagot.

2013. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Süljön le a pofádról a bőr, ha csak azért megöletted volna a halakat, mert neked nem jó más kaja .. :@ és még te vagy felháborodva...

SZÉGYEN!

2016. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!