Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok idézetet, vagy...

Hol találok idézetet, vagy írnátok nekem fontos?

Figyelt kérdés
Van egy 17 hónapos kisfiam, de nem az apukájával vagyok együtt, hanem 1 hónapja lett egy kapcsolatom. És szeretnék valami idézetet, ami arról szól, hogy őrülök hogy elfogadott engem, és picúrt, és hogy nagyon jól érzem magam vele, mert azt a törődést amit ő adott eddig nekem, már rég kaptam férfitól. De ne legyen benne olyan hogy szerelmem, meg ilyesmi.
2011. dec. 23. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hálás vagyok az új évekért és új kezdetekért. Alapvető szükséglete az embernek, hogy időnként újjászülessen."


Richard Paul Evans



"Köszönöm... Akkor is, ha szerinted fölösleges. (...) Sérülések százait hordom magamban, miközben úgy kell tennem, mintha én lennék a világ legboldogabb embere. Ma legalább úgy éreztem, hogy valaki kézen fog, és azt mondja: nem vagy egyedül. (...) Úgy éreztem, hogy szeretnek, hasznos, fontos vagyok."


Paulo Coelho



"Köszönöm, hogy te vagy.

Az órát köszönöm,

Amelyben fényül nyert e

Világtalan világ,

Köszönöm, hogy kezed

Kinyújtottad felém,

S árnyául elfogadtál sugárzó

életednek..."


Móra Ferenc



Remélem ezek jók lesznek.

2011. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon szépek. Majd válogatok, biztos találok.
2011. dec. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!