Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen idézetet hol találok?

Ilyen idézetet hol találok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan idézet kellene nekem, amiben az a lényeg, hogy van egy szerelmes pár, akik messze vannak, és még hosszú idő, mire újra együtt lehetnek, és ezt az érzést, egymásnak a hiányát írja le szépen. előre is köszönöm!
2011. aug. 11. 16:44
 1/1 Santo Padre válasza:

"Vannak olyan pillanatok az életben, hogy annyira nagyon hiányzik neked valaki, hogy szeretnéd kiszakítani az álmaidból a valóságba, hogy megölelhesd."

Paulo Coelho


"Amikor távol vagyunk a szeretett lénytől, minden járókelő őrá emlékeztet."

Paulo Coelho


"A szerelem inkább kötődik a másik hiányához, mint az együttlétekhez."

Paulo Coelho


"A távollét szerelmesek közt úgy hat, mint a szél a tűzre: a kis szerelmet eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli."

Füst Milán


"Egy napon felébredtem, és észrevettem, hogy hiányzik. Ez a legnyomorultabb érzés. Mikor hiányzik valaki. Körülnézel, nem érted. Kinyújtod a kezed, egy pohár vizet keresel tétova mozdulattal, egy könyvet. Minden a helyén van az életedben, a tárgyak, a személyek, a megszokott időbeosztás, a világhoz való viszonyod nem változott. Csak éppen hiányzik valami."

Márai Sándor


Egyenlőre ennyi =)

Találsz még itt többet: [link]

2011. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!