Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen volt már veletek?

Takacsek kérdése:

Ilyen volt már veletek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi van velem, létezik, hogy ilyen szerencsétlen hetem van? Előzőhét csütörtökén jövök haza a suliból, és miközben várok a buszra kb. 10 méterre tőlem, elütnek egy idős hölgyet. Pénteken szintén hazafelé a suliból ütközik a buszom. Szombaton kiderül, hogy nem veszik meg a motoromat, és nem kapok új telefont. Vasárnap megyünk a nővéreimmel autót nézni és út közbe megcsúszik a kocsink és szintén ütközünk egy nagyot.
2011. dec. 22. 19:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ez mitől van? és létezik hogy etőől vagyok ijen búval b*szott?
2011. dec. 22. 19:40
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem egész életemben kb csak ilyen szar dolog történt velem. és mindig mikor azt hiszem már végre elmult,megint történik vmi. Pl ma kb 1 órája levittema kutyát, futottam vele kicsit, kiesett a zsebemből a telefonom és elcsesződött a képernyője... Próbálj meg pozitivan állni a dolgokhoz, talán az segít..
2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ciklusosan váltakozik a pozitív- meg a negatívhullám. Egyik héten még bulizunk a haverokkal, következő héten az egész csapat beteg, és ehhez hasonlók. Pedig kulturáltak a bulijaink...
2011. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy van ennek egy ilyen furcsább vallási magyarázata is, de ha nem hiszel ilyesmiben akkor nem írom le fölöslegesen. Érdekel?
2011. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó. hát végülis nem vok vallásos de azért szeretem ezeket a történeteket uh lécci írd le :) a többieknek is köszi a válaszokat
2011. dec. 22. 20:04
 6/11 A kérdező kommentje:
ja amit elfelejtettem leírni hogy még a kocsit se vesszük meg
2011. dec. 22. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy adott dolog amin sokat kattog az agyad akkor azzal bevonzod azt az eseményt. Közismert eset: "Ne én feleljek...ne én feleljek... - Tanár:[neved], gyere a táblához!" Ha úgymond a negatívumokon kattogsz sokat, akkor azt vonzod magadhoz. Te döntheted el, hogy mit választasz, jót vagy rosszat, a könnyű vagy a nehéz utat. Mivel a világ az egyensúlyra törekszik, az erősen kívánt dolog bevonzza a tárgyát. Vagyis gondolj jó dolgokra, és akkor elvileg helyrejönnek a dolgok.
2011. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsonak teljesen igaza van, ez igy van, ahogy leirta!!


Meg egy dolog, amikor tortenik veled egy-ket (tobb) rossz dolog, nem szoktad azt mondani vagy csak gondolni, hogy 'ennel rosszabb mar ugy sem lehet' ?? En ilyenkor mindig erre gondolok, es fel oran belul meg rosszabb lesz a helyzet, vagy pedig mas dologgal szivom meg.

A lenyeg az, hogy nagyon is sokat szamit mar a gondolat is, azzal is tudod befolyasolni a jovobeli esemenyeket. Egyedul a nem szot felejtsd el. Peldaul: 'ennel rosszabb mar ugy SEM lehet', tehat mindegy mit mondtal, mit szeretnel, kivansz, ha ott van a nem, mert ezzel csak bevonzod amit nem szeretnel elerni. Masik pelda: feleles elott: 'csak NE en feleljek, NE en feleljek', akkor tuti, hogy te felelsz. Probalj ezek helyett masra gondolni 'legkozelebb fogok felelni', 'most mar minden rendben lesz'. Remelem sikerult ugy leirnom, hogy ertelmezheto legyen. :) Mindig csak a pozitiv dolgokra gondolj! :)

2011. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat. viszont az a furcsa hogy én általába lesz*rom ezeket hogy valakit elütnek meg ijenek. sőt még sokszor röhögökis utána. de az a furcsa hogy sose szokott azon járni a fejem hogy "jaj baleset volt nehogy velemis megtörténnyen", én általába simán átsiklom ezeken és most ezért ojan furcsa hogy ennyi rosz dolog történt 1 hét alatt. sőt még sokszor játszomis a sorsommal mivel oja baromságokat csinálok hogy az hajmeresztő, és hiába elestem már 1 párszor mégse gondolok arra hogy jaj el ne essek. remélem értitek hogy mire gondolok ezzel az utolsó mondatommal :)
2011. dec. 22. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez csak egy jel, hogy legyel ovatosabb es jobban vigyazz magadra.
2011. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!