Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehetne tenni, hogy az...

Mit lehetne tenni, hogy az OTP ne küldjön több levelet?

Figyelt kérdés
5 éve vettünk egy házat, és az előző lakónak hozzánk küldik az OTP-s leveleit. Már többször szóltak az OTP-nél, mindig átírják a címet, de utána ugyanúgy hozzánk küldik a leveleiket, nem pedig a jelenlegi címükre. Kb 200 km-re költöztek, nem tudnak csak úgy elszaladni a levelekért.
ma 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj az előző lakónak hogy intézze el az otp nél, külömben innentől kezdve kidobod a leveleket
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a posta vált be. Jeleztem, hogy nem itt lakik már, akinek jött a banki levél, visszaküldték a feladónak azzal, hogy ismeretlen címzett, és onnantól nem jött több.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2


Nekem ugyanaz a Magyar Posta azt mondta, hogy nem lehet mit tenni, amikor levél jön az előző lakónak, dobjam ki a kukába.


Gondolom az adatkezelési szabályzatukban nem ez van, de hát ki nem sz@rja le...

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

beszéltünk az előző lakóval, szólt már többször, mindig azt mondják neki hogy át van írva. Mégis kapunk egy-egy levelet.

A postásnak sajnos nem lehet szólni. Még az elején jött egy ajánlott levél az előző tulajnak. Mondtam a postásnak, nem lakik már itt, nem veszem át. Másnap semmi csengetés, csak egy értesítés a postaládában, ugyanarról az ajánlott levélről.

ma 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!