Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meséltek nekem érdekes szomszé...

Meséltek nekem érdekes szomszédos történeteket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy pl..felment egy szomszéd hogy túl hangos a zene vagy szerelmesek lettetek egy szomszédba vagy gonoszságokat csináltak veletek a szomszédok.:D na ezeket mind írjátok le mert én imádom az ilyen történeteket.

Nekem nincs sok de azért leírom ami most eszembe jut.Egy szomszéd néni mindig eljátszotta hogy jóban van velünk pedig tudtuk hogy utál minket.Egyszer becsöngetett egy tál sütivel hogy egyetek drágáim. Megköszöntük és elbúcsúztunk.Alufóliával volt beborítva a tál és mikor levettük nagy részét a sütiknek zöld penész borította ;D.

Meg volt egy időszak amikor a felső szomszédunkat állandóan hallottuk ahogy szexel a barátnőjével.Nagyon hangosan üvöltöttek .Elég valószínű volt hogy mit csinálnak de persze mi csak nevettünk az egészen.:DD

Na ti is meséljetek ilyesmi történeteket .

Köszi :)


2011. dec. 22. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer majdnem lelőtt a szomszéd bácsi.

Tudta hogy anyuék későn jönnek haza, majd csak éjszaka és azt hitte én is velük vagyok.Ő jó szomszéd módjára szemmel tartotta a házat, nehogy betörjenek.

Igen ám, de én megérkeztem haza, viszont elhagytam a kulcsomat ezért be kellet hogy másszak.

A szomszéd bácsi mivel már sötét volt, nem látta hogy én vagyok csak azt hogy valaki mászik át a kapunk.Egyszer csak rám üvöltött hogy menjen le a kapuról, vagy lövök.

Még jó hogy előbb azért figyelmeztetett.


Hát ilyen sex halgatás nekünk is volt.A szembe szomszéd lány elég hangos volt és mindig délután csinálták, amikor senki más nem volt otthon.Ez alatt apám épp csalta anyámat, és hát ők is nappal csinálták amikor még se anyu, se én nem voltunk itthon.Apu bnője is hangos volt.

Rendszeresen amikor a barátnőmmel jöttünk haza, hallottuk hogy vagy a szomszéd vagy apuék akcióznak.

Egy hét után már megtudtuk különböztetni a hangokat, így ha hallottuk hogy apuék akkor nem mentem haza.


Tavaly szülinapomkor kint iszogattunk az udvaron, és kint hallgattuk a zenét hangosan.Mind ezt du 1kor.

Erre át jött a szomszéd hogy igazán lehalkíthatnám, mert ő nem rég ért haza a munkából és aludna.Kicsit morogtam (nem vagyunk jóban) hogy mi az hogy 1 órakkor nem hallgathatok zenét, de jó kislány vagyok lejebb halkítottam, erre ő neki állt fűvet nyírni.Jót nevettünk hogy nem is aludni akart csak nem hallja a fűnyírót, és vissza tekertem a hangerőt.

2011. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
;D köszönöm hogy leírtad,a lövöldözős történet igazán tetszett.
2011. dec. 22. 07:52
 3/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Nemrég, egy este a cicám kaparta az ajtóm, mert ki akart menni. Kiengedtem és ment a fürdőbe. Gondoltam megvárom, hogy visszajöjjön, aztán alvás. Egyszercsak megcsapta a bűz az orrom. Iszonyatos volt, egyből le kellet almozni. Utána hirtelen felindulásból fogtam a zsacskót és kivittem a szemétledobóba és amikor összefutottam a szembeszomszéddal, akkor esett le, hogy nem kaptam magamra semmit, csak egy bugyi és egy rövid trikó volt rajtam. Elöször nem esett le miért nem köszönt, csak amikor végigmért. Persze egyből előre is engedett, meg próbált volna beszélgetni, de csak hápogni tudott :D

Tipikus jólfésült, pedáns családapa (ráadásul még tanár is), de akkor visszafejlődött 13 éves szintre...

Volt még egy másik égésem, amikor az egyik reggel siettem, mert nagyon el voltam késve és a liftben jött rám, hogy igazítsak a betétemen, mert valahogy nem volt az igazi. Kigomboltam a nacim és csuklóig benyultam, hogy a helyére húzgáljam. Hát persze, hogy pont akkor állt meg a lift. A kezem még sikerült kirángatnom, de a nadrág full szétgombolva, az öreg papa meg száll be és néz :S

Utána vissza szaladtam a félemeletre, naci le, betét a helyére és rohanás. Még jó, hogy a lépcsőn nem jött senki...

2011. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DDDDD.ezen jót nevettem de azért ciki lehetett . én szeretek a szomszédokkal beszélgetni meg olyan vicces mikor valami ilyen történik :D

koszi neked is hogy leírtad.

2011. dec. 22. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!