Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Agyértágító gyógyszerrel tanulni?

Agyértágító gyógyszerrel tanulni?

Figyelt kérdés

Valahol még anno olvastam, hogy valaki agyértágító gyógyszert vett be vizsgára készülés előtt, vizsga előtt és állítólag olyan volt, mint akinek megtáltosodott az elméje...

Én nem mernék ilyesmit bevenni, bár van itthon ilyen gyógyszerünk, de nem, ááá! Lecitint szedek, kapszulában, de ilyesmit nem tennék!

Ti hallottatok már erről? Érdekelne!


2011. dec. 21. 21:40
 1/10 dirtboy ***** válasza:

nem halottam és egy nagy kamunak tartom.

több tudás nem lesz a fejébe attól hogy kitágul az ér és valamivel több oxigént kap az agya.

2011. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudott többet, hanem jobban "fogott" az agya. Ergo, hamarabb megtanult dolgokat és jobban tudott teljesíteni vizsgán...
2011. dec. 21. 22:02
 3/10 dirtboy ***** válasza:

hát persze mert ez csak azon múlik hogy van e értágító sz arsága.

szóval ha benyomok egy NO fokozót gyorsabban megtanulok egy verset mi?

felejtsd el,hülyeség.

2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is, de nagyon meredek dolog ilyesmivel szórakozni.

Ha meg csak kamu, akkor úgy is mind1! :)

2011. dec. 21. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos a következőket csinálják.

Speed-eznek az egyetemisták két héttel a vizsga elött tanulás közben(megjegyzem nem bódító hatása van),majd a vizsgán is használják az anyagot ,nos ez elég szánalmas módszer de van aki ezt használja,ja igen amit ezzel érnek el az semmi mert az akkor tárolt információ sokkal hamarabb ürül.

Egyszer vizsga előtt kipróbáltam Én is egy agyértágítást,talán ha tényleg jobban fogott az agyam,de lehet hogy csak bebeszéltem magamnak,de hogy őszinte legyek ez már nem is érdekel,meg már az isobutil-nitritről is már rég leálltam... :)

Ami a vizsgákat fellendíti az a reggeli kávé,csoki redbull keveréke! :)

2011. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zeronibble ***** válasza:
Állítólag a szép lassan sörözgetős minispicc gyorsít a valódi tanuláson (valódi = nem kell beb@szva vizsgázni)
2011. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát, ezek szerint nem csak egy, hanem ezerféle módszer létezik arra, hogy átvágjuk az agyunkat. :)

Én ezentúl is inkább kettesre vizsgázom, de, hogy be nem szedek semmit, az tuti!!! :)

Kellemes ünnepeket Nektek!

2011. dec. 22. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól teszed hogy nem veszel be semmit mert az legalább megmarad!

Én az érettségit is úgy szedtem össze hogy csak az órákon figyeltem oda és hidd el nekem ha csak az órán odafigyelsz az már egy 3-sal felér!

Én ajánlom hogy tanulás elött fél óra sport az nagyon pörgeti az agyadat!És tényleg érezhető hatásai van ha rendszeresen csinálod!

Sok sikert !Kellemese Ünnepeket!

Üdv!

2011. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A sport tényleg segít, ezt én is kitapasztaltam, 20 perc futás után szinte ujjá születek!

2011. dec. 22. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ugye! :)
2011. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!