Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Kérjwk bocsánatot?

Figyelt kérdés
Van az osztályból 4 barátnőm. (lány vagyok).. és egy nagyon aprócska dolgon összevesztem a legjobb barátnőmmel. Utána meg o mindig odajön hozzám és ilyeneket mond: "te tényleg egy kétszínű ribanc vagy".. próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne, pedig nagyon is felidegesít ezzel.. És az az aprócska dolog ez volt: tulajdonképpen arra kért, hogy ártsak egy másik barátnőmnek, aki az o barátnője is, csak akkor haragudtak egymásra. én nem tettem meg amit kért, és azóta hív kétszínű ribancanak és hasonlók.. Mit csináljak? O nem olyan fajta aki bocsánatot kér.. ja és nem tudom hogy milyen legjobb barátno az enyém, volt már amikor megpofozott, és le akart onetni itallal.. Mit csináljak? Mindjárt itt a téliszunet..
2011. dec. 19. 13:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*Kérjek
2011. dec. 19. 13:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a lányt ne nevezd a legjobb barátnődnek!

Ne kérj bocsánatot tőle hagyd a fenébe!

Ő Neked nem barátod mert ha az volna akkor nem viselkedne így veled!

Szia!

2011. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak. Nem tudom milyen típus vagy, de én a helyedben még kulturáltan el is küldeném a retekbe és azután hagynám.
2011. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van... köszi :). Csak az a baj, hogy az osztályban mindenkinek megvan a legjobb barátnője, és akkor nekem nem lesz :(
2011. dec. 19. 22:38
 5/10 Head ***** válasza:
Ha még egyszer leribancoz kegyetlen vágd szájba! Ne félj majd találsz másik igaz barátnőt!
2011. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi :)
2011. dec. 20. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked, próbáld megbeszélni vele, hogy ki mit és miért tett. Ha ezek után is leribancoz, akkor legyél okos, és minden csúnya beszéd nélkül hagyd ott. Ha ő nem akar veled békülni, akkor te nincs miért bocsánatot kérj.
2011. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hopppá. Szóval az utolsó mondat: ha ő nem akar veled békülni, akkor te se tedd, hisz nincs miért bocsánatot kérj.
2011. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazatok van, koszi!:)
2011. dec. 26. 22:43
 10/10 anonim válasza:
csinálj úgy mintha nem vennéd észre, és ha látja hogy nem törődsz vele vagy bocsánatot kér és kibékültök ha nem akkor egy életre felejtsd el.
2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!