Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha pl. épp...

Mi van akkor ha pl. épp megyek autóval valahova és mocskosul rám jön a szarás de semmi illemhelyiség nincs a közelben és hát valahova muszáj kiengednem. De épp arra jár a zsernyák és megáll h mi a fenét művelek én. Ilyen esetben megbüntetne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy azért megbüntetne a rendőr mert az autódban sz@rsz. (xd)
2011. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, h kiszállok és az út szélére tolom, csak vmiért ezt nem írtam oda. Na most már mind1:D
2011. dec. 17. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért mindegy? Már túl vagy rajta?
2011. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én 2 évvel ezelött jártam így. Miske közelében voltam egy főútvonalon este 11kor amikor rámjött a fosás. Férre álltam kiszáltam, gatya letol, gugolás és trotty. Már töröltem a barlang bejáratát amikor a nagy sötétbe gyönyörű szép kék villogás világította meg a fákat. Rendőrök megálltak kiszálltak és elindultak a kocsi felé, ami mellet megpillantottak engem törlés közben... Hát volt nevetés meg beszólogatás rendesen. Kitöröltem elkérték az irataimat de gumikesztyűt vettek fel és csak aztán nyúltak az iratokhoz. Megszondáztattak majd utamra engedtek. Én akkor eldöntöttem, hogy legközelebb inkább leszarom a műszerfalat a váltóval együtt, de mégegyszer nem szarok közterületen
2012. márc. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!