Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féljek? /A barátnőmnek zaklató...

Féljek? /A barátnőmnek zaklató üzenetek. /

Figyelt kérdés
A barátnőmnek zaklató üzenetek jönnek a telfonjára h egy 32 éves ember követi.Nemcsak őt mert az üzibe pár osztálytársam neve vagyis a monogramja volt.Valamelyik reggel amikor jöttem le a lépcsőházból akkor a virág levele megmozdult.Az üzenetben lévő osztálytársaimat már követi, és valamelyiknek már a kezét is lefogta.Az egyik kihívta a rendőrséget de nem tudták lenyomozni a számot.Ahogy elmondták egmásnak h mi történt akkor a "személyleírás" ugyan az volt.
2011. dec. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ez komoly dolog, szüleidnek mindenképpen szólj!
2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem hisznek nekem.. :/ azt hiszik h csak beképzelem.. :(
2011. dec. 17. 21:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek... Naggyon félek.A barátnőm már megint látta.. és most nekem küldött privát üzenetet.
2011. dec. 17. 22:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahogy tudtok kérlek írjatok.Félek anya sincs itthon, és még ha nem is hisz nekem akkor is jobb lenne.Te meg valamilyen 32 éves férfi huzzál innen mert feljelentelek.
2011. dec. 17. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
sehová ne menj egyedül!
2011. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leüssem a tagot?

Am tudok adni egy tuti tanácsot, jól figyelj: Rúgd tökön! :D

2011. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenképpen a szüleiddel kellene beszélned :\ Ők biztos tudják, mi a teendő.
2012. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
azóta megoldódott a probléma?
2012. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben:D
2012. ápr. 24. 06:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!