Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Miért nem ír soha rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel elég sokat szoktunk beszélni msnen, kb. majdnem egy éve ismerem, és sok ideig mindig rám írt, csak az utóbbi 1-2 hónapban valamiért soha nem ír rám, csak akkor beszélünk, ha én írok... Mi lehet a gond? Valami rosszat tehettem, csak nem tudok róla, mert nem vettem észre? Vagy egyszerűen megunt? Nem tudom, mit tehetnék, de már lassan nem merek ráírni, mert félek hogy idegesítem vagy zavarom... Ráadásul sajnos megtetszett mint fiú, és nem szeretném ha ez kiderülne, ezért igyekszem titkolni, de azért nem szeretném ha sose beszélgetnénk. Vagy hagyjam a fenébe?:/ Lehet hogy azért nem ír mert valamilyen úton-módon rájött a titkomra, és taszítom? =(
2011. dec. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,lehet nem vagy neki egy bombázó és ezért lenéző veled szemben,paraszt gyerek ne is írj rá.Időt vesztegeted ilyen sráccal,jobbat érdemelsz.
2011. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem paraszt, ismerem azért annyira, szerintem igenis rendes... de mivel midnig barátként kezeltük egymást, vlszeg nem is tudja hogy részemről sajnos több van (legalábbis semmi jelét nem adtam Oo) és ezért nem értem, hogy akkor ha hónapokig írt, most mi változott meg... nem várok tőle semmit, hogy viszonozza az érzéseime,t vagy bármi. majd elfelejtem, meg minden, csak szeretném ha barátként jóban lennénk, és megijeszt hogy sose ír rám... és ezért már én sem merek, és kialakul egy ilyen rossz körforgás. nem történt semmi fura az elmúlt 1 hónapban, ami miatt lenne oka kerülni...
2011. dec. 14. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel akkor,találkozz vele.Ha nem sikerül semmi ne erőltesd.
2011. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!