Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólapozással mit csináljak?

Szórólapozással mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elvállaltam egy szórólapos munkát.

Nagyon rosszul fizet, de úgy gondoltam nem lesz olyan vészes.

Tegnap 2 órán keresztül, ma 3 órán át vittem, és még fele meg van, estig kéne befejezni. Tegnap a párom segített, ma anyukám, de egyszerűen 1Ft/db-ért nem éri meg ennyit talpalni.

Szóval még kb. 5 óra kellene hogy befejezzem, de ma már csak egyedül tudnám kivinni, de az képtelenség.

Mit csináljak? Mondjam azt, hogy kivittem mindet és kérjem el az 1750 Ft-ot, és többet nem hordom, vagy hívjam fel most az embert, hogy nem tudom megcsinálni, nem kérek érte pénzt, és többet nem hordom?

Mennyire ellenőrzik azt, hogy mindenhová kivittem-e?


2011. dec. 14. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha utcán kell osztogatnod,mint pl.Metró ujságot,az szerintem ellenőrizhetetlen-ha postaládákba,na azzal viszont vigyázz,mert egy zsémbes öregasszony vagy egy habókos trotli simán felnyomhat úgy,hogy bejelenti,hogy ő bizony az x. utca 22.-ben nem kapott,és ha visszanézik a nyilvántartásba,és te hordod oda az újságot,szórólapot,akármit,akkor a kézbesítés megtagadása címen minimum megfenyíthetnek,de akár ki is rúghatnak.
2011. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne dobd be a postaládába csak rakj ki 1 adaggal..már ált mindenhol van ilyen erre kihelyezett tartó..ezzel nyersz 1 csomó időd...viszont tényleg sokat kell menni ....
2011. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan környéken kell kiszórni, ahol csak családi házak vannak, így muszáj betenni a postaládába:(

Nem is beszélve arról a rengeteg kutyáról, sok helyen simán elérte volna a kezem. Oda volt hogy nem tettem.

2011. dec. 14. 13:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!