Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékozás az...

Karácsonyi ajándékozás az osztályban. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Na szokásos karácsonykor megrendezett "titkos ajándékosztós" esemény lesz az osztályban. Nos húztam egy eléggé passzív lányt, aki senkivel nem beszélt eddig (3 és fél éve) a gimiben szinte. Úgy hívjuk magunk között, hogy az Árnyékember (vagy Shadowman), arra gondoltam, hogy láthatósági mellényt veszek adok neki így pluszba, de az túl sértő szóval csak rajtam lesz. Nem tudtok valami frappáns neki való különleges ajándékot mondani, ami annyira azért nem sértő..:)
2011. dec. 13. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1.az hogy nincs egy szemernyi fantáziád az nagyon égő.

2.az ajándékozás nem a másik megsértéséről szól, te paraszt.

3. valami tök átlagos ajándékot: hütőmágnes, napló, naptár, gyertya, fülbevaló. mindezek kis apróságok,fejeld meg egy tábla csokival,és mehet az ajándékzacsiba!

2011. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a legtöbb lány szereti az ékszereket. mondjuk nem ártott volna, ha egy árkorlátot mondasz. gyertya, tea, ékszer, édesség, bögre...
2011. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia boti.xd
2011. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!