Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lécci segítség kéne ajándékozá...

Lécci segítség kéne ajándékozás terén!?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ídén a családomnak valami kézzel készítetet adok karácsonyra!segítenétek hogy mi?én valmi rajzolt vagy fetett dologra gondoltam mer jó a kézügyeségem!anyumnak apumnak és a 26 éves tesómnek kéne és a vőlegényének !mit ajánlotok??
2010. nov. 20. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lány vagy fiú? Mi az ajándékozottak érdeklődési köre?
2010. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!12!Hát a tesóméknak áprilisban fog gyerekük születni:)Szüleimnek meg az érdeklődési körét nehéz leírni!
2010. nov. 20. 21:12
 3/7 A kérdező kommentje:
szüleimnek pl mint a többi szülőnek!
2010. nov. 20. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Újra én vagyok, az első. Próbálok Neked egy-két tippet, ötletet adni, hátha tudok segíteni.


1., Színes gomblánc


Hozzávalók:

- Nagymama vagy Anya gombos dobozából különböző alakú és színű gombok

- olló

- nagyobb tű

- színes kötözőzsinór


1. lépés


Nagyjából mérd le egy zsinórral, hogy milyen hosszú nyakláncot akarsz. Rendezd gombjaidat színek és nagyság szerint nyaklánc alakban.


2. lépés


Figyelj arra, hogy a díszesebb medálnak nagyobb és különlegesebb alakú gombot válassz. Színben a gombokhoz illő kötőzsinórt keress.


3. lépés


Sorrendben fűzd egymás után a gombokat. Érdemes arra is tekintettel lenni, hogy a lánc ne legyen szoros.



2., Hull a hó


Hozzávalók:

- kis üveg, tetővel

- glicerin

- arany festék

- ecset

- ragasztó

- fehér csillámpor

- mécses

- kis figura


1. lépés


Csavard le az üveg tetejét és fesd le kívül-belül arany színűre. Hasonló módon fesd le a teamécsest is szintén arany színűre.


2. lépés


Egy kis ragasztó segítségével erősitsd fel a mécsestartóra a kis figurát, és a mécsestartót ragaszd fel az üvegtető belső felére.


3. lépés


Az üveget töltsd meg vízzel és tegyél bele glicerint, fele-fele arányban. A csillámport szórd bele és jó erősen csavard az üvegre a figurás tetejét.


4. lépés


Ha megrázod, már hull is a hó az üvegben a kis figurádra. Remek karácsonyi ajándék bárkinek!



Még több ötletet talász a [link] weboldalon!

2010. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 21. 11:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az oldal amit írtál !köszi!a szappan öntés és a töbrétegű gyertya öntés nagyon jó :)
2010. nov. 21. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy tetszik az oldal! Valószínű, hogy én is innen fogok ötleteket meríteni karácsonyra. Hisz' nem drága, és a szülők, rokonok mindig annak örülnek a legjobban, amit saját kezűleg készítünk!!

az első és a második válaszoló voltam, 13 éves lány

2010. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!