Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szoktam ezt a jelenséget...

Miért szoktam ezt a jelenséget átélni? Más és tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok hogy néha ha egy nagyon rég hallott zeneszámot meghallok egyszercsak libabőrös lesz a két karom, vagy a combom. fura érzés. mitől lehet ez, más is így van vele?
2009. máj. 16. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől van, velem is ez...
2009. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak a rég nem hallott számoknál van ez, hanem mindegyiknél, ami tetszik. Normális érzelmi reakció, kellemes borzongás. :)
2009. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

én is így reagálok nagyon sok zenére, ami tetszik, mindenem lúdbőrös lesz és a hideg futkározik a hátamon.

akkol is ez történik, ha nem tetszik a zene, de megüt bizonyos nagyon magas hangokat. ez vmi atavizmus lehet, ugyanaz a reakció talán, mikor az állatok felborzolják szőrüket...

2009. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mekkora állatok vagyun kakkor ezek szerint:PP :D
2009. máj. 16. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor ha az a régi szám egy kedves gyerekkori élményhez kapcsolódik.
2009. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na a nagyon magas hangoknál velem is ez van, h kiráz a hideg...többit nemnagyon vettem észre én..:D

Azt a számot, ami tetszik unalomig hallgtom:D

2010. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer felállt a hajam úgy kiráhozz a hideg ilyen áriás zene volt(suliba hallgattuk) :D Pontosítva a fufrum állt fel nem az egész hajam..xD
2010. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre, hogy nemcsak annál a zenénél van így, ami tetszik, de az ilyen csöpögős, lassú számoknál is, amikor magasan, tisztán énekelnek. Gondolom, hogy ez reflex.
2010. ápr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!