Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztalta mar valaki,...

Tapasztalta mar valaki, hogyan alszik el?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ugye van pillanat mikor meg tudod hogy ebren vagy.. aztan utana mar alszol, de pontosan nem tudod hogy mikor aludtal el! Valakinek mar sikerult ugy elaludnia hogy pontosan tudta mikor tortent?
2010. máj. 4. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem :S
2010. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
énmegfigyeltem h ugyvan h elkezdenek jönnia gondolatok halloma hangokat is és 1rejobban bennük élek aztánavégén már elmegy a kapcsolata külvilággal és akk azmár az álom:D
2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem tudom...általában behunyom a szemem, és mindig egy örvény szerű dolgok képzelek magam elé, néha alakokkal, néha csak mintákkal, egyre jobban beleszédülök, beleesek..és alszok..
2010. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalta már valaki, hogyan születik meg? Hogyan hal meg? Mi történt 4éve pont ma? Tudja valaki? Na pont ezért nincs semminek sem értelme.
2010. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akit műtét előtt altattak az tapasztalta.
2010. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
néha halkan zenél a teló mellettem mikor lefexek és másnap reggel ált. pontosan tudom hogy mikor aludtam el, tudom hogy melyik szám melyik részét hallottam utoljára. Erre mindenki képes, max nem tapasztaltatok hasonlót.
2010. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!