Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted Te szellemileg ép vagy?

Szerinted Te szellemileg ép vagy?

Figyelt kérdés
Azt próbálom felülvizsgálni, hogy körülbelül hány olyan ember van, aki azt gondolja magáról, hogy normális, és hány olyan, aki valóban ép eszű. (Kiváncsi vagyok, van-e normális ember egyáltalán... mert mostanában eggyel sem találkoztam.)
2011. dec. 8. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosilag, vagy társadalmilag normális?? Egy pszichiátriai beteg észrevétlenül be tud illeszkedni és egy igazi gyökér, akit mindenki utál, orvosilag lehet épelméjű. Pontosítsd a kérdést, kérlek:)
2011. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenki más. Vannak akiket a társadalom nagy része őröltnek tart (vagyis szellemileg nem ép embernek)DE ha jobban meggondolod ő miben más mint egy ép szelleműnek tartott ember? Ő máshogy lát dolgokat, mint ahogy azt a legtöbb ember ezért kirekesztik, és őrültnek tartják. Viszont ha jobban belegondolsz, neked is vannak olyan dolgaid amit máshogy látsz, máshogy fogsz fel, máshogy éled meg. Csak jól megtanultad elrejteni! Ebben a világban mindenki őrült, csak jól kell rejtegetni és mondhatod azt, hogy normális vagy. Amúgy meg unalmas is lenne, ha ez máshogy volna nem? (:
2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az embereket. Normális?
2011. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem vagy egyedül...

2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok normális.

De szellemileg ép vagyok.

Csak én meg a világ nem vagyunk kompatibilisek.

2011. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mindegyik hasznos volt. Igen... valamilyen szinten mindenki őrült, ezt be kell látni. Még én is. Tehát olyan ember szerintem nem is létezik, aki mindenben tökéletes, mert az már tulajdonképpen robot lenne.
2011. dec. 11. 09:10
 7/7 anonim válasza:
Ez egy beteg társadalom,sérült emberekkel.
2013. jún. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!