Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma egy eladó csaj beszólt...

Ma egy eladó csaj beszólt nekem (lent olvasható). Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Egy üzletet kerestem egy plázában, de ott, ahol lennie kellett volna, nem találtam. Bementem egy szomszédos üzletbe, és megkérdeztem az ott dolgozó lányt, hogy tudja-e merre van, mert nem találom. Mire azt válaszolta, hogy akkor menjek és keressem meg, ő nem azért ül itt, hogy információkat osztogasson.
2011. dec. 6. 20:31
1 2
 11/14 dirtboy ***** válasza:

ezért nem is írtam le először hogy mi történt konkréten,a lényeg hogy az eladó is egy f asz volt meg a öregasszony is egy f asz volt,engem is felidegesített rendesen de nem kell vissza dumálni.

ennyi

2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fúúú, de utálom az ilyen eladó csajokat. Feltételezem hogy egy agyonsminkelt-szoláriumozott cicababa volt.. Az ilyeneknek általában akkor arca van, hogy csoda hogy befért az ajtón, de legtöbben olyan buták mint a föld.

Velem csak olyan volt már, hogy a butikba bementem és végig flegmán nézett rám az eladó csaj, és amikor segítséget kértem tőle, akkor elkezdett sóhajtozni. Én meg csak felhúztam a szemöldököm és ránéztem ilyen kérdő arccal hogy most mi a f... van. Meg amikor kimentem akkor én is ugyanúgy flegmán köszöntem neki.

Szóval engem is felidegesítenek, de azért nem szólok be nekik, holott legszívesebben azt tenném.

2011. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Néhány éve egy vidéki vasútállomáson megkérdeztem a jegypénztárostól(aki kisvárosban információt is ad) hogy mikor megy vonat Budapestre, hozzáteszem senki más nem állt a sorban csak én, erre azt mondja flegmán mogy mi a fenének kérdezem ha egyszer kint van a menetrend a falon. egész felháborodtam de nem szóltam semmit, csak egy elmész a p. icsába pofát vágtam hozzá. ezt később megbántam, mondhattok bármit, de azt kivántam bárcsak akkor rögtön mondtam valami cifrát. ha valami gondja van ne máson vezesse le. szóval én verbálisan reagáltam volna valamit amitől észreveszi magát.
2011. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is hazavágtam volna valami karakán beszólással, de még sosem találkoztam ilyen helyzettel, ezért kérdeztem, hogy ti mit tennétek. Köszönöm!
2011. dec. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!