Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma egy eladó csaj beszólt...

Ma egy eladó csaj beszólt nekem (lent olvasható). Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Egy üzletet kerestem egy plázában, de ott, ahol lennie kellett volna, nem találtam. Bementem egy szomszédos üzletbe, és megkérdeztem az ott dolgozó lányt, hogy tudja-e merre van, mert nem találom. Mire azt válaszolta, hogy akkor menjek és keressem meg, ő nem azért ül itt, hogy információkat osztogasson.
2011. dec. 6. 20:31
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
57%

meg köszöntem volna és megkerestem volna én magam,hülyét nem csinálnék magamból,meg nem alacsonyítanám le magam hogy elkezdjek ott vitatkozni vagy beszólogatni neki.

ha nem mondja meg attól még nem kell bunkózni vele hanem pont hogy illedelmesen meg kell neki köszönni és kimenni a boltból.

nekem ez a véleményem és így jártam volna el az adott szituációban.

2011. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felháborító az ilyen viselkedés, bár sokmindent nem lehet tenni... hál' istennek velem még nem történt ilyen.
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: Nem azzal van baj, hogy nem mondja meg, hanem a stílussal, ahogy egy ember alapból nem szól a másikhoz.

Második: Én is felháborodtam. :)

2011. dec. 6. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ha illedelmesen kerdezünk es illetlen a valasz! Sajnos az eladonök nagyon bunkon tudnak viselkedni a velük nem szimpatizalo vasarloval. En bunkon megjegyeztem volna a helyedbe hogy "normalisan is felelhetne ha kerdezik".
2011. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:
100%

értem én hogy azzal van a baj de nem fog változni semmi ha elkezdesz vele veszekedni csak annyi hogy lesüllyedsz az ő szintjére.

ma is fenyegettek engem hogy kihívják a rendőrséget,de le szartam, nem az én dolgom volt én csak a munkámat végeztem és mondtam neki hogy hívja ki nyugodtan,megvan minden papír,ha elkezdesz veszekedni nem érsz el vele semmit,rá kell hagyni mindig a másikra,a te esetedben pedig megköszönni és távozni.

ha udvarias vagy akkor után valószínű rosszul is fogja magát érezni amiért nem segített.

2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég hirtelen természetű vagyok és nem is borítottam rá a pultot, de akkor is rosszul esett, még ha ez az ő szegénységi bizonyítványa is. Egyébként lány vagyok. :)
2011. dec. 6. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:
miért akarták a rendőrséget?
2011. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mármint mi történt?
2011. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dirtboy ***** válasza:

kamionnal hoztak tűzifát,most az a melóm hogy lánc fűrészel feldarabolom és utána pedig felhasogatom szóval érted tűzifa lesz belőle.

a kertszomszéd /nem az én szomszédom/ én csak alkalmazott vagyok,és ez egy faluban van egy háznál aminek a porta végébe végződik egy másik kis utca.

na innen tud csak bejönni a kamion,és ez nem tetszett az öregasszonynak.

dumált mindent, hogy mi lesz itt illegális fatelep vagy mi?

meg hogy hívja a rendőröket hogy ellenőriznek minket.

hát a rendőrség az pont le szarja az ilyet mondjuk,de még ha ki is jöttek volna van róla papír.

meg azt mondogatta hogy ez már eladásra megy mert ennyi sok fa nem kell egy házhoz.

na mondjuk ebben igaz volt de kapásból a tulajnak a településen 2 háza volt /mármint a családjának/ egyik a helyszínen vagy az a nagymamája,meg egy másik az pedig az apja,ezek mellé mehet még a saját házába plusz a több mint 1000négyzetméteres,kétszintes asztalos műhelyt is fával fűti.

szóval azt mondunk amit akarunk még akkor is ha nincs papír róla hogy árulhatjuk.

a lényeg hogy ez egy szellemileg retardált öregasszony aki már a saját fiát is feljelentette egyszer és csak azt nézi hogy ki tudna feljelenteni.

nem érdemes vele foglalkozni,mindig helyeselni kell és kész,ha ő telefonálni akar a rendőrségre akkor én segítek neki tárcsázni.

2011. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
aha, hát ez tényleg ugyanaz a szitu... -.-' a bogaras nyugdíjas nagyit, és az épp DOLGOZÓ nőt nem lehet összehasonlítani.
2011. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!