Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reklamálhatok ebben az esetben?

Reklamálhatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A Tescoban vettem egy varrógépet. A vevőszolgálaton aláírtam a számlát, miszerint a terméket sérülésmentesen, hiánytalanul átvettem, ennek ellenére otthon kiderült, hogy a pedált már korábban kilopták a dobozból.

Mivel ránézésre nem tudom, hogy milyen alaptartozékai vannak egy varrógépnek, ezért nem tűnik jogszerűnek egy ilyen papír aláírása, ráadásul most a gépet használni sem tudja az, akinek szántam.

Kinek mi a tapasztalata ezzel, sikeresen megoldható lesz ez, vagy közelharcot kell majd vívnom az áruházzal?


2011. dec. 6. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Aláírtad. Innentől kezdve te veszítetted el a pedált. Persze próbálkozhatsz, de a Teszkót ismerve...
2011. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a Tescoba és mond meg mit történt ha meg nem is cseréli ki ,de azért egy próbát meg ér hátha...
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha sose mész a Tescoba:D
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg kell próbálni.Veszteni valód nincs.

Bár nem teljesen ez a kategória, de velünk volt olyan eset hogy szó szerint kifüstőlt a számítógépünk.Persze apám azonnal megpróbálta megjavítani, de mivel nem sikerült vissza vittük az auchanban.Elvileg még volt rajta gari, gyakorlatilag azzal hogy az okos apám feltépte a matricát ez elveszett.

Na engem sem kellet félteni, addig hisztiztem ott az eladónak hogy kicserélte.1 órámba tellet de nem adtam fel, és sikerült. :)

2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be a Tescoba és lopj egy másik pedált hozzá. Más megoldást nem látok, mert kicserélni nem fogják az szinte tuti, de azért kérdezd meg azt is előtte.
2011. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bementem reggel a géppel, elmondtam nyugodt hangnemben a problémámat(annak ellenére, hogy előtte már iszonyatosan felhúztam magam), és 10 perc alatt teljes cserével megoldódott az ügy. Pirospont a Tesconak és az ügyfélszolgálatosnak a gyorsaságért!
2011. dec. 7. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod,megérte elmenni:)
2011. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!