Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan autos jatek amiben...

Olyan autos jatek amiben lehet menni varosba es lehet indexelni? Olyan elethut es lelehet tolteni ha valaki tud legyszi segitsen:D

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy autót és szerezz hozzá jogsit ;)
2011. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1: A mondatot nagy betűvel kezdjük.

2: Pontot írunk a végére.

3: Nem jogsit,hanem jogosítványt!

2011. dec. 6. 14:17
 3/7 anonim válasza:

A helyesírásba annyira nem mennék bele a kérdésedet elnézve... Értelmetlen a kérdésed, a vesszőt nem ismered és pontot te se raktál a végére. Itt jegyezném meg, hogy nem az első válaszoló voltam! Az elsőnek meg: az autót meg a jogsival együtt baszhatod ha nem tudsz bele tankolni, egyébként sem így megy ez és lehet még nincs is 17 éves...


Na a kérdésedre válaszolva: Sajnos élethűt nehéz találni, de a driving simulator 2.2 elég jónak mondható. Az sg fórumon találsz róla infókat: [link]


Remélem tudtam segíteni! :)

2011. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs....de a hejesiras izet nem en irtam hanem az eggyik haverom!...mert mikor kimentem enni akkor irkat ijeneket,es elnezest kerek az ő neveben is:D


Kossz szepen sokat segitettel,ma toltom is le. :D

2011. dec. 7. 15:21
 5/7 A kérdező kommentje:
ja a legfontosabbat elfejetettem: lehet benne indexelni?
2011. dec. 7. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Lehet természetesen, vészjelző is van! :)
2011. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kossz szepen.ma le is huztam nagyon jo kis jatek :D
2011. dec. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!