Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsen nekem légyszi valaki!...

Ajisa kérdése:

Segitsen nekem légyszi valaki! A párommal kiakarunk utazni Angliába dolgozni minél elöbb! Egy olyan oldalt, céget, bármit szeretnék kérni ha lehet, hogy akár érdemes legyen velük kiutazni dolgozni!?

Figyelt kérdés
Már rengeteg oldalt és hirdetést elolvastunk de amit érdemesnek hittünk volna felkerestem és semmi válasz se mail,se telefon! Kérem segitsen valaki! Néztük gyárat szalagmunka vagy cd csomagolást raklapozás hasonlókat kerestünk ahol párban eltudunk helyezkedni!
2011. nov. 23. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézelődj itt:


[link]

2011. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. nov. 24. 08:32
 3/4 anonim válasza:
szia.én 20/L párom 23/F. 2 éve vagyunk Angliában.eu-workkel jöttünk ki. www.eu-work.hu ha a kezedbe fogod a szerződést akkor kell fizetni egy olyan összeget, amit simán visszakeresel itt. nézd meg a honlapot,most is sok jó állás van fenn.
2011. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez igy nagy segitség hogy már ti is mentetek ki!
2011. nov. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!