Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi az élet értelme?

Opiummester kérdése:

Szerinted mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Szerinted mi az élet értelme? Mármint ne azt írd le hogy hogy volna jó az élet, meg ne azt amit össze olvastál erről meg ne is olyanokat hogy kéne élni. Arra vagyok kíváncsi hogy a TE életed értelme mi?
2011. dec. 3. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az en eletem ertelme a fiam akiert dolgozom . Az otthonom fentartasa es szepitgetese. Szeretek elni mert ugy erzem nem csak a szereteimnek de ennek a vilagnak is nelkülözhetettlen tagja vagyok halalomig. Az eletem minden percenek ertelme van meg akkor is ha alszom.

O:35

2011. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg az életem értelme a tanulás. Semmi mással nem kell most foglalkoznom, csak a tanulással, mert komoly célt tűztem ki magam elé: állatorvos szeretnék lenni, és nagyon sok állatot akarok tartani. Mindenfélét. Lovakat, cicákat, kutyákat, tyúkokat, kacsákat, bárányokat, kecskéket, bárányokat, és szarvasmarhákat. Akkor majd azok és a munkám lesznek az életem értelme, de most a tanulás, bár utálom ha strébernek tartanak, és nem is vagyok olyan szorgalmas, könyvmoly féleség.

12/L

2011. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megtalálni az élet értelmét, de most komolyan, mindenki életének célja a cél megtalálása. szerintem.
2011. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"megtalálni az élet értelmét, de most komolyan, mindenki életének célja a cél megtalálása. szerintem."


Azt kérdeztem hogy a te életed értelme mi, nem azt hogy milyen sablont tudsz ide írni.

2011. dec. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!