Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy rejtsem?...

Szerintetek hogy rejtsem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval vágom magam és kellene rejtsem spanok elől mert segíteni akarnak meg minden szar -.-" szóval lécci adjatok ötleteket én most hosszú ujjú felsőbe szoktam rejteni v csuklópántal de abból csak 1 van ._.' szal lécci ötleteket
2011. dec. 2. 07:56
1 2
 1/17 Dozer007 válasza:
Mondjuk vonulj be a pszichiátriára, hogy megoldódjon a gondod... és ott még a "spanok" sem találnak meg...
2011. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem nincs több variáció xd vagy hosszu ujju póló vagy csuklópánt. amúgy tökre nemértem hogy minek vágod magad... csak hogy tudd 2010-ben kiment a divatból az ilyen szarság 14/L
2011. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el akarnád rejteni, megoldanád. Ez a kérdés simán figyelemfelhívás. De itt senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz.
2011. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor most te vagy a vágott kezű??

XD Szarügy.

Van aki munkában sérül le van aki balhéban van aki meg olyan hülye saját magától :P

2011. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes válaszokat és amúgy nincs feltünési viszketegségem -.-" csak szeretném tudni hogy a f*szba rejtsem pl. nyáron , hosszú ujjúba?>.<
2011. dec. 2. 08:52
 6/17 A kérdező kommentje:
f*szom má pszichológusokkal haggyatok >.<
2011. dec. 2. 08:53
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor meg ne rejtsd el, sz*ard le a többi véleményét...
2011. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
talán ne legyél akkora CSICSKA hogy vágod az ered . dehogyis nincs feltűnési viszketegséged.. ha nem lenne akkor már rég a pszichológusnál ülnél te CSICSKA
2011. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ma megint nincs iskola?
2011. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

egyszerű a megoldás.Abba kell hagyni a vagdosást. ennyi.

Ha meg nem akarod abba hagyni,nos akkor erre csak egy dolgot lehet mondani

"Aki h***e az haljon is meg"

2011. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!