Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol állítsam be, hogy ne...

Hol állítsam be, hogy ne lássák az üzenőfalamat?

Figyelt kérdés
Facebook-on beállítottam hogy az ismerősöm ismerősei se láthassák az üzenőfalamat, mégis lehet látni, ha valaki üzenőfalára írok vagy új ismerősöm lesz. Hogyan tudnám megcsinálni, hogy ezt se láthassák?
2011. nov. 28. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

azt állítsd be az üzifalad ki láthatja opciónál, hogy "csak én" viszont ha te írsz valaki máséra, akkor az a másik üzifalának beállítása szerint jelenik meg. ha nem így lenne, az sem látná akinek írsz.


az ismerősöket sztem úgy tudod, ha a kapcsolatoknál beállítod hogy az ismerőseid csak te lásd.


egy indiszkrét kérdés: miért fáj neked, ha más is lát dolgokat rólad? végül is, valahol ez a fb értelme... nem kukkolásra lett kitalálva, ebbe bele kell törődni :)

2011. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!