Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy allitsam le? Nagyon zavar!?

Hogy allitsam le? Nagyon zavar!?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 eves lany vagyok es van egy ilyen koru baratnom is.

Nagyon zavar,mert nemreg vettem egy converse cipot es p is ugyanolyant vett meg vannak ugyanolyan poloi olyan 5-6 ugyanolyan polot vett mint en.

De amikor en vettem egy ugyan olyan nadragot,mint az ove 1 hetig nem szolt hozzam..meg a pizsamank is ugyan olyan!!!!Es ez NEM vicc.

Nincs onallo stilusa...

Mar mondtam neki de le se sz**ja

A legnagyobb baj az,hogy ha en veszek valami olyat amit o akkor rogton kurv@ meg rib@anc vagyok....:@

Teendok??


2011. aug. 16. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
13 éves gyerekek le rib@anc-kurv@ázzák egymást mert ugyanolyan ruhát vesznek. No comment.. Az első már leírta.
2011. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Ezek a ruhák alapból nem egyéni stílusúak, hiszen bárki megveheti őket a boltban. Akkor meg miért zavar, hogy a barátnődnek is ugyanazok tetszenek? Nincs ebben semmi rossz.
2011. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!