Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az a hír hogy zsidókat...

Igaz az a hír hogy zsidókat telepítenek be hazánkba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Miért telepítenék be őket. Az lehet,hogy akik innen származnak,ide jönnek lakni,ahogy Erdélyből is jönnek elszármazottak.

Csak ma divat a zsidókkal riogatni az embereket.

2011. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amúgy Igaz!

még a repteret is kiszélesítették nekik!

Amekkora orruk van :D

hogy ott sunyiba bejöhessenek!

Szépen kivásárolnak minket,belakják az országot

és kitúrnak mindenünkből! És ezt megkérdezheted bárkitől!

2011. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsoltvincze válasza:
Sajnos igaz. Mivel taxisként a reptéren dolgoztam (Zona) igy a saját szememmel láttam amint zsido családok az összes holmijukkal megérkeznek Izraelből Budapestre és egy szót sem beszélnek magyarul. Menj ki Ferihegyre és győződj meg a saját szemeddel róla. Bizonyitani nem tudom nem is célom, de az a szóbeszéd járja, hogy az izraeli állam plakáton hirdeti és pénzel támogatja azokat a családokat akik Magyarországra települnek. Cáfolatot és megerősitést is szivesen olvasok, de kérlek kerüld a trágárságot és az antiszemitizmust mert arra nem vagyok kiváncsi.
2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyien jönnek, de az elsőnek nincs igaza, mert szoktak jönni Magyyrországra.


pl. a Youtube-on vannak videók Nyírtassról és Berkowitz Salamonról,a zsidó vállalkozóról, aki egyébként már kiment az országból és azóta is büntetőeljárás folyik ellene.


Vagy pl. Hódmezővásárhelyen is vannak ilyen botrányok.

2012. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2024. Most olvastam, hogy ötszázezer zsidót kell betelepíteni az országunkba. Elárverezett lakásokat kapnak olcsón, amikből a magyarokat kivágják, mint macskát sz..ni.
márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!