Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csúnyán írok, mit tegyek?

Csúnyán írok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy elég csúnyán írok, ismerőseim se tudják nagyon elolvasni, de pár tanár azt mondja hogy szépen, olvashatóan írok, és egy tanár azt hogy a legcsúnyábban.. xD Mondjuk én eltudom olvasni az írásom, elismerem h nem valami szép. ezért is szeretnék rajta javítani. hogyan írjak szebben? valami hasznos tanácsot elfogadnék, ty
2011. nov. 22. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
hát azt nem tudom ,hogy hogy írjál szebben de legyen egy piszkozat fűzeted amibe az órán beleírod és otthon átmásolod szépen és nem kell sietni mint az órákon.Én szépen írok de nagyon lassan szóval ezse egy túl jó.
2011. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is rondán írok :SS
2011. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én tökéletesen gyönyörűen írok. Világ bajnok szép író vagyok, és a barátnőm imádja a szép írásomat. Sokat rajzoltam és így sikerült.
2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha. hát próbálgattam hogy döntve van a füzet lefelé, vagy felfelé (csak úgy tudok normálisan irni ha felfelé van döntve, de azis ronda:( )
2011. nov. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!