Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hány éves korig visszam...

Nektek hány éves korig visszamenőleg vannak emlékeitek?

Figyelt kérdés
Van igazságalapja annak hogy 3 éves kor utántól lehetnek csak emlékeink? Nekem a legrégebbi emlékem ugy 6 éves koromból van!
2011. nov. 21. 09:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
2 éves lehettem kb mikor a babakocsiba ültem, és a mamám adott egy hatalmas piros és fehét pöttyös labdát.
2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2
2011. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1 éves korom előtt lehettem járókában. Kiesett a cumi a járókából, én meg kétségbeesettem nyúlok utána a rácsok közül, de nem érem el. Bömbölök keservesen, de senki nem hallja meg. Annyira sírok, hogy elalszom.

Aztán 1 éves körüli koromra emlészem, amikor lábra álltam, és annyira örültek nekem, hogy ijedtemben elestem. Majd megfogadtam magamban, hogy soha többet nem fogok két lábra állni, sokkal kényelmesebb és biztonságosabb négykézláb. És akkor megint egy darabig négykézláb jártam, mígnem úgy felálltam, hogy nem vettem észre, és onnantól már két lábon járok.

2015. febr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!