Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázpisztolyt vegyek?...

Gabor12345 kérdése:

Milyen gázpisztolyt vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gázpisztoly vásárlás előtt állok, és megszeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen gázpisztolyt érdemes venni? Megjegyzem hogy önvédelemre kell. Az ár nem számít, sokkal inkább a megbízhatóság és a tartósság. arra kérlek akinek van valamilyen tanácsa az írja le, mellé pedig a pisztoly típusát/árát/körülbelüli tartósságát.

2011. nov. 19. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobtáras Röhm.
2011. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl? Rg89N? arról sok jót hallottam, árba is igencsak elfogadható, de spiáter ami ha jóltudom nem valami strapabíró anyag. Meik Röhm-re gondoltál? és az kb. hány lövést bír ki?
2011. nov. 19. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Az RG89N szerintem egy ideális darab.A spiáter miatt ne aggódj, hiszen egyes részek (pl. ütőszeg, csőbetét) acélból vannak, így elég strapabíró darab.

Én is olyat akarok venni...


Ja, és ha még nem láttad volna, ajánlanám neked a Fegyvervideo című internetes oldalt és youtube csatornát.Elég sok gázpisztoly teszt van, és biztos, hogy segít eldönteni, hogy milyet válassz.

2011. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!