Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor a...

Miért van az, hogy amikor a PS2-be berakom a PS2 lemezt nem viszi a gép. Egyszer azt írja ki, hogy DISC READ ERROR, máskor azt, hogy tegyek be egy PS2 formátumú lemezt. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Egyszer már eljutottunk addig, hogy kiírja a játék logóját, de tovább nem.

A játék neve, amúgy: Need for Speed Most Wanted

A ps2-m a régebbi vastagabb path.

És a probléma oka lehet az, hogy nincs a PS2-ben memóriakártya?

Mi a baj?


2011. nov. 7. 17:33
 1/5 anonim válasza:
Én nemigazán értek hozzá de egy barátomnak is ez történt és azt mondta hogy a a lemez olvasó romlott el de lehet hogy a memória kártya amúgy eredeti mert az is lehet a baj nekem xbox-om van és annál is ez volta baj hogy nem volt jól megírva a játék
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocs az előbbi kérdésnél hogy elfelejtettem a mondat végi írásjelet
2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg a vesszőt!
2011. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nemigazán értek hozzá, de egy barátomnak is ez történt és azt mondta hogy a a lemez olvasó romlott el. De lehet hogy a memória kártya a megoldás amúgy eredeti a játék? Mert az is lehet a baj nekem xbox-om van és annál is ez volta baj hogy nem volt jól megírva a játék. Kijavítottam a választ bocs hogy annyi marhaságot írtam az elején.
2011. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tHeFiGhTeRHUN válasza:
én nekem pc-m van stb.. az lenne a lényeg , 3 mapra engem nem enged fel de a többi jó szoval nem értem többi map hibátlan kivéve az a 3 de ps2 ön elvileg rosszul van kiirva CD-re
2012. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!