Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyukámat végre rávettem, hogy kapjak egy telefont karácsonyra, valami 'okosabbat' mint az s5230. na de ott a bibi, hogy én kinéztem magamnak egy olcsó htc-t de a tesóm végül rábeszélt a galaxy minire meg az xperia x8-ra ami kb egy szinten van nálam a mostanival, egyátalán nem tetszenek, és most olyant kapok.. de én annak nagyon nemfogok örülni mert volt már ilyen, és nagyon tojok rá most jelen helyzetben hogy kapom meg telhetetlen vagyok, de én nem akarok olyan mindennap használt dolgot kapni ami nem tetszik, és nekem semmit se ér meg, mert ezek nekem a kalap kaki szintjén állnak :(((((((((((((
2011. nov. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit mert a telefont telefonálásra, sms írásra és zene hallgatásra használom, többre nem, tehát nekem mindegyik jó. :D
2011. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zkriszti3 ***** válasza:
Ha az ára mindegy megmondanám szépen, hogy minek örülnék,és minek nem.Ha karácsony,akkor legyen olyan az ajándék is.Vagy semmilyen.
2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kussolnék, és nem lennék ilyen nyafogós kis.. khm. Te kérdezted.
2011. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
9%

Most nem azért, de ezek szerint te kb. évente-félévente cserélgeted a telefonokat?

És az xperia x8, meg a galaxy mini szerinted szar...?

Kicsi csillagom, ha ilyen pazarló, válogatós, telhetetlen, és nyafogós vagy, tőlem garantáltan nem kapnál semmit.

Max. lovat, és azt is részletekben... elsőként egy nagy büdös lóf***t

2011. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd egy jó adag lócitromot...
2011. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
drága kedves utolsó előtti, megsúgom, hogy 5 éve ez a telefonom van, úgyhogy száj alapállásba :)
2011. nov. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!