Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha 48 órád lenne?

Mit tennél, ha 48 órád lenne?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha egy meteorit csapódna a földbe 48 órán belül. Az ütközés elkerülhetetlen. Mivel töltenéd hátralévő óráidat?
2011. aug. 10. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Levetkőznék meztelenre, és minden csajt le akarnék fektetni aki velem szembe jön. Tuti belemennének egy páran. Amikor már nem áll fel a kukacom se annyit szexuálltam akkor elmennék aludni 1-2 órára és lenyomnák utoljára egy bicepsz-hát edzést :D Majd beülnék a végén utoljára egyet pokémonozni, és koffingal együtt várnám a halált.
2011. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ezt inkább felejtsük el.. remélem nem lesz ilyen, épp tegnap gondoltam erre. haverokkal is szeretnél lenni, de barátnőddel is, meg családoddal stb... persze akkor elkezdődnének a lopások, mindenki benyomna, beszivna, stb.. képzeld el: bemondják a tvben, rádiókban hogy még 48 óra 24p-ünk van a világ végéig... pl a barátnőd 50 km-re lakik tőled... buszok nem járnak mert a busz sofőr is ugy vélekedik mint te, telefonálni smst küldeni nem birsz mert annyira le van terhelve a hálózat... a net se megy mert már azon is mennek a megosztások, elköszönések stb... marad az h otthon maradsz, meg h kimész a központba még egy utolsót sörözni a haverokkal... de persze ott egy elmebeteg őrült aki pisztollyal lövöldöz meg egy másik részeg aki autóval elüt benneteket... ennyi.. szoval még az utolsó 48 órádba se birnád azt csinálni amit szeretnél...
2011. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"Mit tennél, ha 48 órád lenne?"


Erre azt akartam írni, hogy 47-et eladnék, mert nekem egy is elég :D


Amúgy elszívnék egy cigit. Már úgyis mindegy :) Aztán az amcsik úgyis kitalálják, hogy lehet szétrobbantani és mégsem jön el a világ vége.

2011. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Jöhetnek még. És próbáljuk meg pozitívan felfogni a kérdést.

2011. aug. 10. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha pozitívan kell felfogni akkor mondjuk hogy nem vonatkozik minden emberre az utolsó 48óra csak rám, mivel valószínű tényleg zavargások lennének.

Szóval, mivel az életem utolsó két napja egy csík speeddel indítanék hogy ne legyek fáradt. Elbúcsúznék azoktól akiket nagyon szeretek, első este pedig elmennek a város legnarkósabb discojába és egész este pörögnék. Másnap anyuval beszélgetnék az utolsó 2órámig. Aztán pedig elmennék a barátomhoz és szeretkeznénk aztán meg csak oda bújnék hozzá és várnám az elkerülhetetlent.

2011. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval, mivel az életem utolsó két napja egy csík speeddel indítanék hogy ne legyek fáradt. <- ez tetszik :)am 2 ik vagyok.. pont tegnap, tegnap előtt erről olvastam... ez a 2012 es évről... az a baj h elég sok mindent irnak, ha negyede igaz is már akk elég sz@rás lenne... meg hát ha nem 2012 ben akk 2040ben : mivel addigra olyan súlyos lesz a környezet szennyezés h akkor lesz mortusz... szoval további jó életet és próbáljatok ki mindent hátha tényleg a v v lesz :P
2011. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elbúcsúznék mindenkitől, akit szeretek, szerveznék családi kirándulást, meglátogatnám a 440km-re élő szerelmemet(akiért mellesleg már 2 éve odavagyok :$), és elveszteném vele a szüzességem. Aztán mennénk mindenféle drága helyre, olyat ennénk, és innánk, amire sajnálnánk a pénzt, ha még lenne tovább, én és a szeretteim felülnénk egy repülőre, elutaznánk egy szép helyre, amire szerettünk volna, még rajzolnék valamit, meghallgatnám a kedvenc zenéimet újra
2011. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!