Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orrpiercing lövés az fájdalmas?

Orrpiercing lövés az fájdalmas?

Figyelt kérdés
Orrpiercinget akarok lövetni.Orrom jobb oldalára.Karikát akarok beletenni.Na ha kilövetem és utána rögtön a karikát teszem bele (ezüst) nem lessz komolyabb gyulladás meg problémák ?
2011. nov. 6. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lényegében attől függ mivel lövik ki, nincs ilyesmiben tapasztalatom de szerintem a 12 es vadászpuska még madársöréttel is kellemetlen lehet nemhogy bremek el. a golyós változat sem lehet falunapi hangulat.


De jobb ha nem teszel bele semmit.

2011. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stella90 ***** válasza:
hát be fog dagadni, az biztos...ha nem vagy allergiás az ezüstre, akkor nincs baj...mondjuk én inkább az orvosi fémet ajánlom...egyébként meg amikor megcsinálják, le lesz érzéstelenítve, akkor nem fog fájni...amikor viszont elmúlik az érzéstelenítő, nem lesz kellemes...nem halsz bele, de azért nm mondom, hogy nem fáj...
2011. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én lövettem nem volt érzéstelenítve de nem fájt!!! igaz nem ajnánlatos kicserélni de mindenkinek maga dolga. nekem második nap után éjjel kiesett hát elég volt viszatenni :S csak ebből indulok ki
2011. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!