Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orrpiercing behelyezése...

Az orrpiercing behelyezése fájdalmas?

Figyelt kérdés

Várom azoknak a véleményét akiknek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban! :)

Előre is köszönöm!


2009. márc. 9. 08:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Csak egy pillanatig fáj,utána már nem.Legalábbis nekem igy volt 6évvel ezelött.
2009. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
fáj, de szerintem nem vészes, olyan injekciószerű érzés, szóval simán kibírható:)
2009. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem fájt!Én a Blahán csináltattam a Corvinba! Érdemes lenne megnézned
2009. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kellemes, a szemed valószinűleg be fog könnyezni (nem azért, mert sírnál). Nem 1 másodpercig tart, de nagyjából 7 alatt megvan:) A szúrás kellemetlen, akkor válik érzékennyé az orrod, ezért mikor behelyezi az ékszert az orrodba, azt elég kényelmetlennek érezheted, de túlélhető. Nagyon figyelj az ápolására, mert könnyedén begyulladhat és "kilökheti".
2009. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:) Amikor az alsó ajkamba tették, az sokkal fájdalmasabb volt, mint amikor az orromba kamptam egy pici biztostű formájú piercinget. Mindenképpen olyan szalonba menj, ahol tiszták a körülmények és látod, hogy a tűt kis tasakból veszik ki, ne házilag készíttestd! Oh, a "hepi B", oh, a "hepi C".... salala... És ez nem gospel.
2009. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én pénteken megyek orrpiercinget csináltatni,és retteenetesen félek :S:) de csak kibirjuk :):)
2009. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

már van egy köldökpiercingem azt túléltem ... :) csak sokan azt mondják, hogy orrba behelyezni sokkal fájdalmasabb. meg azért már alapból elrettent az a tudat, hogy a szemem előtt szúrják át az orrom :D mert amikor a köldökömet szúrták át akkor nem mertem odanézni. :) 18. születésnapomra szeretném. nyelvpiercinget szerettem volna de Anya azt nem engedi amiatt, hogy elég fertőzésveszélyes de az orrpiercingbe beleegyezett. :)

köszönöm az eddigi válaszokat de a továbbiakat is örömmel várom! :)

2009. márc. 9. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
11.01-es vagyok. Nekem is van a köldökömbe, nekem orrba sokkal kellemetlenebb volt, de lehet, hogy neked fordítva lesz :)
2009. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csukd be a szemed :P:P:P
2009. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen ... erre én is gondoltam :D de szerintem mire eljutok odáig, hogy rászánjam magam még ezerszer gondolom meg a dolgot :D de a köldöpiercinggel ugyanígy volt. 1 éven keresztül igen/nem/igen/nem aztán a végén mégis az igen győzött.

Köszönöm a segítséget! :)

Egyébként ... nekem korábban "jegelték" a hasam (jégzselével) akkor ha tegyük fel az orromat is jégzselével bekeni előtte akkor kevésbé fájdalmasabb vagy tökmindegy mit rak rá ugyanúgy érzem?

2009. márc. 11. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!