Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud valamit a Goda-revival...

Aki tud valamit a Goda-revival Kft-ről?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkozik-e? Megbízható-e? Nincs feketelistán? Vagy valaki dolgozik ott?
2011. okt. 22. 21:14
1 2
 11/17 anonim válasza:

Az apeh fekete listán szerepel! Na és számoljunk 20 ember * 20000= 400000

Ja igen és honnan tudod te éppen hanyadik vagy a fizetésben 19-edik vagy a 32-edik? Ha elértük a 20 főt a többieknek visszafizeti a pénzt?

2011. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én jelentkeztem.tényleg elég sokat ígér,de a cég létezik.2010óta,vagyis Győr.Vaskapu u 11.Valaki találkozott személyesen evvel a Godával?
2011. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mandarin64 válasza:
Szia! A jelentkezés azt jelenti, hogy át is utaltad a 20 ropit? Vagy csak önéletrajzot küldtél, mire jön egy ígéretes tájékoztató és egy számlaszám, ahova utalni kell előre?
2011. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
A pénzt még nem küldtem el, meg fogom tenni.Kockáztattni kell néha.Másrészt nem egyedül megyek,és lesz tanú is,ha netán tényleg átverés lenne.De beszéltem vele elégé meggyőző,semmi olyan reakció(pl:hogy most dönts,mert már csak egy hely van még Stb)Szerepel a fekete listán is,az ígaz,de semmi olyan hogy nem fizet.Sajnos többet én sem tudok kideríteni.
2011. nov. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mandarin64 válasza:

Kívánom, legyen sikeres hát a szerződés valamint munkavállalásod! Örömmel vennénk szerintem többen is ezt - valamint azt is, ha tájékoztatnál minket a további fejleményekről...

Üdv.

2011. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 penge1983 válasza:

Szerintem senki ne dőljön be ilyen fantasztikus lehetőségnek.Én is ki akarok jutni külföldre melózni,de ez kamu szerintem.Én nem utalok senkinek előre semmit!

Ha javasolhatok valamit, mindenkinek van ismerőse kint,inkább próbáljon azokon keresztül kijutni.

1, nem leszel egyedül

2, már van aki tud segíteni kint is

3, tudod hogy mire vállalkozol

ÉN NEM JAVASLOM HOGY BÁR KI IS UTALJON ENNEK VAGY BÁRMELYIK MÁSIK CÉGNEK ELŐRE!!

2012. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sajnos sok emberrel találkoztam aki befizette a pénzt munkát pedig nem kapott a Goda kft-től. HA valakinek biztosított munkát az írhat ide a fórumra de szerintem ilyen nem létezik!!!

Előre utalni tényleg nincs értelme, a közvetítő a munkáltatótól kapja a közvetítői jutalékot, ha előre kér valaki pénzt az tuti le akar húzni.

2012. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!