Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud valamit a Goda-revival...

Aki tud valamit a Goda-revival Kft-ről?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkozik-e? Megbízható-e? Nincs feketelistán? Vagy valaki dolgozik ott?
2011. okt. 22. 21:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
szia te tudol valamit roluk mert engem is érdekelne a munka csak nem tudom hogy átverés e várom válaszod
2011. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla semmit ezért érdeklődöm, én is most mennék oda dolgozni ha valós. Te milyen munkára mennél?
2011. okt. 29. 16:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Érdeklődjünk mind a ketten és majd értesítjük egymást. Jó?
2011. okt. 29. 16:32
 4/17 mandarin64 válasza:

Hello! Engem is érdekelne a dolog...megtudtatok már valamit?

Üdv.

2011. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Valakinek sikerült valamit megtudnia? Engem is érdekelne!

2011. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem még semmit sem sikerült megtudnom.
2011. nov. 12. 23:50
 7/17 anonim válasza:
Sziasztok!Én is jelentkeztem a munkára,(segédmunkás) meg is kaptam a választ e-mailt.Nekem furcsának tűnik,hogy azt az első 20 embert veszik fel először,aki hamarabb utal.Szerintetek?
2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mandarin64 válasza:

Áááá.....nagyon mézesmadzagos...konkrét munkahely leírás, 9 eurós órabér - míg mindenfelé 5-7 euró még az "ígéret" is, tegnap olvastam egy figyelmeztetést az express oldalán: [link]

Nagyon rizikós...bárhol bukható a dolog, akár a kiutazást megelőzően, akár érkezéskor, akár fizetéskor...

senkitől pozitív visszajelzést még nem láttam, csak az ígéretek földje, mit 1700-1800-as években Amerika, fél Európa kivándorolt, volt akinek bejött, de sok volt a kálló...:)

Valaki minden referencia nélkül előre pénzt kér - ez lehet a hülyék tanácsa is - viszont a rizikó nélkül nincs kockázat elv is teljesülhet, hát ezzel élnek nagyon sokan vissza s tisztelet a kivételnek, ha van!

Ha a pénz már ott van, ő már nem bukhat. Találtam egy másik ilyen hirdetőt is, aki 15e.-ért regisztrál, ill. küld szerződési nyomtatványokat, utánvéttel...hjajjj már...:(

Szeretnék már olvasni egy pozitív visszajelzést, de az sem kizárt, hogy ők is olvassák itt a "gyanúfalat" s bedobnak egy-két kamu sikersztorit.

Kiben bízhatunk, ha már a Hagyó-ban sem lehet?(pislogó szemek smile)

2011. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Helló! Nekem is jött e-mail. Szerintem ez lehúzás. Előre fizessek a mai világban 20.000-et a semmiért?!?!
2011. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mandarin64 válasza:
Igen...ez nagyon kétesélyes, de azt is mondhatnánk - kétséges! Ismeretségemben még egyetlen pozitív véleményt sem hallottam az effajta előfinanszírozásos üggyel kapcsolatban.
2011. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!