Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan végzik el az egyetemet...

Hogyan végzik el az egyetemet azok, akik dolgoznak is mellette?

Figyelt kérdés

Villamosmérnöknek tanulok, első éves vagyok és kellene dolgoznom hogy itthon tudjak segíteni a családnak anyagilag.

A számok nem hazudnak, 80 ezer Forintra lenne még plusszban szükség.


Rengeteg olyan ember van, akik úgy diplomáznak le az ajánlott képzési idő alatt (jelen esetben 3,5 év), hogy közben végig dolgoznak és a családdal is vannak.

Hogyan csinálják, hogyan tanulnak ők és mit dolgoznak?


2011. okt. 20. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Komoly egyetem mellett nem lehet dolgozni. Vagy,ha dolgozik valaki,az a tanulás rovására megy.
2011. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca.. ***** válasza:

nem ismerem a villamosmérnök képzést, és mondjuk 80 ezret nem tudom mennyire lehet öszeszedni, attól függ mibne vagy jó. én is dolgozok suli mellett, mostmár nagyjából legalább rendszeresen. hát, az alvás rovására megy:) hozzá lehet ám szokni, napi 4-5 óra alvás, kávé a villamoson mert reggel nincs rá időd, tanulni utazásközben, vagy ha zh van akkor a hétvége party kimarad... annyi talán ami nálam mindig előjön, havonta egy-két nap van olyan, mint a mai, hogy képtelen vagyok bemenni reggel.

próbálj valami otthoni munkát találni, vagy rugalmas munkabeosztásút.

2011. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!