Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg...

Hogyan változtassam meg életem irányítását?

Figyelt kérdés
51 évesen most kezdek rájönni arra, hogy egy csúszó-mászó házi cseléd vagyok. Nincs semmi önbizalom, határozottság, méltóság, titokzatosság bennem. Már én magam is utálom azt a túlzott alázatosságot amit művelek. Egyszerűen képtelen vagyok változtatni. Reggel felkelek, lejátszom magamban, hogy na akkor mostantól egy határozott, magabiztos egyéniség leszek. Erre, az első füttyszóra ugrok, mint az idomított kutya. Magamban persze háborgok, tehetetlenül hagyom magam kihasználni. 34 éve vagyunk házasok. Férjem nem a nőt, az édesanyját látja bennem. Csinos, ápolt, fiatalos vagyok. Van még esélyem a változásra?
2011. okt. 19. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Én és én meg az Irén c. filmet.

Egyébként ha tényleg eleged van, bekattan valami és onnantól leszel más, kivéve ha félsz a reakcióktól. A film is erről szól (Jim Carrey-vel). Na, ő nem félt.

2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Épp tegnap néztem meg, kurvä jó egy film :D

Mellesleg ha egész életedbe ilyen voltál akkor nem valószinü h változni fogsz.

2011. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 greeen ***** válasza:
nem egészen így van!Természetesen tudsz változni!De a változást nem úgy kell érteni,hogy az emer átváltozik új emberré,személyiséggé,hanem a körülmények befolyásolják az életét.Jelenleg te a körülmények áldozata vagy...Viszont a körülmények határozzák meg az ember sorsát,cselekedeteit motivációit!És mi az a motiváció ami változtatásra bírna?Egy jó barát,egy új cél,egy új szerelem,ami lavinaszerűen dönti le a falakat..Motiváció nélkül nagyon nehéz...
2011. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!