Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg a...

KicsiPocok kérdése:

Hogyan változtassam meg a hangom, hogyan tudnék én is szépen énekelni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek énekelni. NAGYON. Én a hangommal is egészen elvagyok.. de ha kikérem a szüleim vagy a testvéreim véleményét akkor az nem mond semmi jót.. Nagyonnagyon szeretnék szépen énekelni,egyszerűen szeretem csinálni, örülök ha éneklek, olyankor semmire sem gondolok. Nemtudom, hogyan tegyem kellemesebbé a hangom, úgy, hogy a többiek is elfogadják..szeretném ha a többieknek is tetszene, ha tudnák úgy énekelni ahogy ők az elvárják. Olvastam már olyant, ha "hányatom magam" rekettebbes lesz a hangom, ha sok mézet eszek pedig kellemesebb, de nem tudom kipróbáljam-e őket.. tudnátok tanácsot adni mit csináljak?
2011. júl. 20. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj privátban egy felvételt. Elég egy pár soros szöveget énekelni. Zenei aláfestés nem kell. Aztán megmondom mit tehetsz. Vagy tehetsz-e valamit egyáltalán. Ne hánytasd magad, mézet nyugodtan ehetsz, de nem biztos hogy segíteni fog. Ha a hallásoddal van a gond akkor tök mindegy mit eszel. Ha azzal nincs baj, akkor sokat segíthet ha megtanulsz énekelni. Nem biztos hogy magadtól megy, úgyhogy akár menj el tanárhoz. De ha botfülű vagy akkor nincs mit tenni.
2011. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sokat énekelj. nagyon sokat kell. és mindig énekellj be. sok éneklés kicsiszolja a hangodat.
2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!